Archiv článků

AKCE na opasky z býčí kůže

AKCE na pánské opasky BAN...
Chcete jít s módními trendy a zároveň se cítit pohodlně? Doplňte po zimě svůj šatník o jarní outfit z nové volnočasové kolekce. Neutrácejte peníze zbytečně. Při koupi volnočasových kalhot BANDI si rovnou vyberte i hnědý kožený opasek za skvělou cenu od 99 Kč.

Volnočasové kalhoty z módní řady Casual Collection vám poskytnou pohodlí i eleganci zároveň. Doplňte je hnědým opaskem z prvotřídní býčí kůže a dosáhnete moderního svěžího vzhledu. Hnědý odstín koženého pásku je módním hitem letošního roku, který povznese váš osobitý styl.

AKCE platí pouze do 31. května 2015
AKCE UKONČENA

Pravidla akce

- vyberte si jakékoli volnočasové kalhoty z řady Casual Collection a získáte slevu 150 Kč

  na hnědý pánský opasek CLASS z býčí kůže,

- akce se nesčítají s jinými akcemi a slevami BANDI VAMOS,

- akce platí pro kamenné prodejny Pánské obleky BANDI i pro e-shop www.BandiVamos.cz,

- akce platí do 31. května 2015 nebo do vyprodání zásob.


Hnědý kožený opasek CLASS

Pánský opasek CLASS, hněd...
Hnědý opasek CLASS je ideální pro muže, kteří vyznávají klasickou eleganci v moderním pojetí. Jednoduché zapínání opasku na průvlekovou sponu a dírky vám usnadní manipulaci. Pánský opasek je zhotoven z kvalitní býčí kůže což vám zaručuje dlouhou životnost bez opotřebení. Kombinace hnědého odstínu kůže a stříbrné kovové spony oživí váš vzhled a skvělé doplní pánský oblek nebo volnočasové kalhoty a rifle. Pro dokonalé sladění vašeho outfitu zkombinujte hnědý opasek s obuví ve stejné barvě. Podívejte se na široký výběr kvalitní kožené pánské obuvi na eshopu www.BandiVamos.cz


Volnočasové pánské kalhoty BANDI

Pánské volnočasové kalhot...
Volnočasové kalhoty z módní řady Casual Collection jsou u mužů velmi oblíbené, protože poskytují pohodlí a zároveň jsou velmi elegantní. Spojení kvalitního materiálu a perfektního střihu zajišťuje komfort při nošení do zaměstnání, ve volném čase i studentům do školy. Pánské kalhoty BANDI doporučujeme kombinovat s dalším oblečením z módní řady Casual Collection. Vytvoříte tak váš osobitý styl ležérní elegance, díky kterému vyniknete v každé společnosti. Nechte se inspirovat širokým výběrem pánských volnočasových košilí z řady Casul Collection na www.BandiVamos.cz.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...