Archiv článků

Vítěz castingu na novou tvář značky Pánské obleky BANDI

Vítěz Castingu značky Pán...
11. dubna 2015 proběhl casting pro muže na novou tvář módní značky Pánské obleky BANDI. Z 258 účastníků prvního kola bylo vybráno 15 mužů, kteří postoupili do druhého kola castingu. Z těch porota vybrala čtyři nejlepší, pro které hlasovali uživatelé na Facebooku.

O tom, kdo se stane novou tváří a získá exkluzivní smlouvu na roční kontrakt v hodnotě 100.000 Kč, rozhodoval součet bodů poroty a uživatelů Facebooku. Vítězem castingu BANDI se stal pan Ilir Preçi. Čtěte dál a dozvíte se v zajímavém rozhovoru, co všechno na sebe Ilir prozradil.  Co vás přimělo k tomu, že jste se přihlásil na casting BANDI?

Na casting jsem se přihlásil poté, co mi můj blízký kamarád poslal plakát, kde byl tento casting zmiňovaný a hlavně po radě a doporučení mých známých a přátel, ať to jdu zkusit, protože na to prý mám.


Takže vás svět modelingu zajímá?

Určitě ano. Ve světě modelingu bych se prosadit samozřejmě chtěl. Kdyby se opravdu dařilo a byl bych žádaný, tak bych neodmítl prosadit se i někde ve světě. A to jak ve focení, tak i na přehlídkových molech. Ovšem to by o mne musel nejdříve zájem.


I když na to nevypadáte, jste stále student vysoké školy. Nechcete po škole dělat, to co vystudujete?

Studuji v Ostravě na Vysoké škole Báňské ekonomickou fakultu, ale pokud by to šlo, tak bych se chtěl živit modelingem. Můj pracovní cíl je velmi ambiciózní. Chtěl bych být žádaným modelem/fotomodelem. Bez vysokých cílů nemůže člověk ničeho velkého dosáhnout.


Vaše jméno nezní moc Česky. Odkud pocházíte?

Pocházím z Kosova a moje jméno je albánské. Do ČR jsem se přestěhoval společně s mou rodinou v mých 6-7 letech s vidinou lepšího života.


Ilire, teď otázka pro dámy. Máte přítelkyni?

Přítelkyni nemám. Dle mých zkušeností, kdybych měl, tak by asi nebyla moc ráda, že jsem vyhrál tento casting.


Proč myslíte? Kvůli reakcím uživatelek Facebooku při hlasování?

Co se týče komentářů uživatelek Facebooku, tak by asi žádná přítelkyně nebyla šťastná, že jiné ženy/slečny píšou jejímu přiteli takové lichotivé komentáře.


Kampaně značky BANDI jsou většinou celorepublikové. Budete například na billboardech, v novinách, na internetu a podobně. Jste připravený na to, že se stanete známou tváří?

Jestli jsem na tohle připravený? Já bych řekl, že ano. Ale až se tou známou tváří stanu, teprve pak uvidím, jestli je mé mínění správné. Člověk není nikdy pořádně připravený na to, co se mu v životě ještě nestalo.


Děkuji Vám za rozhovor, Ilire. Přeji Vám hodně štěstí a strmý start vaší kariéry.

I já děkuji. Mějte se hezky.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...