Archiv článků

AKCE - Pánské košile BANDI za skvělé ceny. Ušetřete stovky korun.

AKCE na pánské košile BAN...
Potřebujete oživit šatník do práce nebo jste zjistili, že nemáte vhodnou košili na společenskou událost? Navštivte prodejny Pánské obleky BANDI nebo internetový obchod www.BandiVamos.cz a vyberte si kvalitní značkové košile BANDI za akční ceny. Pouze nyní můžete ušetřit stovky korun.

Luxusní košile pro manažery, ženichy, svatební hosty nebo studenty jsou za zvýhodněné ceny pouze do 31. srpna 2015. Podívejte se na aktuální nabídku pánských společenských košil a vybírejte z několika střihu a spousty moderních barev a vzorů. Přečtěte si, jak vybrat správnou košili k různým příležitostem a čeho se vyvarovat, abyste se neztrapnili.

AKCE UKONČENA

Jakou košili zvolit na svatbu

Pokud budete v roli ženicha, oblečte si slavností košili, kterou nenosíte běžně do práce. Barvu košile vyberte bílou nebo krémovou podle barvy šatů nevěsty. Takto budete perfektně sladění a nikdo nebude pochybovat, kdo je na svatbě ženich. Inspirujte se výběrem kvalitních pánských košil pro ženicha v AKCI na e-shopu www.BandiVamos.cz a ušetřete vaše peníze.

Jako svatební host máte volbu barvy košile rozmanitější. Nebojte se váš slavnostní oblek oživit barevnou košilí, například v odstínu modré, zelené, fialové nebo růžové. V případě, že vás bude na svatbu doprovázet partnerka, slaďte barvu košile s barvou jejích šatů. Tento jednoduchý trik z vás udělá dokonalý pár. Vyberte si z široké škály barevných pánských košil v AKCI na e-shopu www.BandiVamos.cz za výhodné ceny. 


Proč bílou košili ke zkoušce?

Pokud vás za několik dnů čeká zkouška ve škole nebo státnice, je třeba zvolit správnou barvu košile. K důležité zkoušce si oblékněte bílou košili, která působí čistě a upraveně. Díky tomu budete na zkušební komisi působit připraveným a sebejistým dojmem.

Vyberte si bílou pánskou košili v AKCI na e-shopu www.BandiVamos.cz za skvělou cenu, která nezatíží vaši kapsu, a ještě ušetříte peníze na oslavu vašeho úspěchu.


Chcete vynikat v zaměstnání?

Vyžaduje-li vaše zaměstnání každodenní nošení pánských obleků, zařaďte do šatníku více košil v odlišných barvách a stylech. Zajistíte si tak každý den neokoukaný a skvělý vzhled. Zvolit si můžete z jednobarevných i vzorovaných pánských košil v moderních odstínech, ve kterých vyniknete mezi kolegy a na jednání s klientem.

Na doplnění vašeho šatníku nemusí padnout celá výplata. Využijte mimořádné AKCE na košile a vyberte si kvalitní, značkovou košili BANDI na e-shopu www.BandiVamos.cz za výhodnou cenu. 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...