Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model ELDO II. Christo - pro seriózního muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Elegantní pánský oblek ELDO II. Christo v tmavě šedé barvě je navržen pro všechny muže, kteří chtějí vyniknout ve společnosti. Matný oblek vám dodá na respektu a mužnosti v zaměstnání mezi kolegy i na společenských událostech.

Mírně vyštíhlený střih obleku nechá vyniknout linii mužského těla a sluší mužům všech věkových kategorií. Oblek doporučujeme manažerům do zaměstnání, kde podtrhne vaši serióznost. Velmi slavnostním dojmem budete působit v obleku na svatbě jako svatební host, na promoci, na plese a na dalších oslavných událostech.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Oblek je zhotoven v moderním odstínu tmavě šedé barvy, která se na první pohled jeví jako černá. Celý oblek je v mírně vyštíhleném střihu a sluší mužům všech věkových kategorií. Vesta, která oblek doplňuje, je celá ušitá z oblekového materiálu. Díky tomu si klidně můžete sundat sako ve společnosti a nedopustíte se prohřešku proti společenské etiketě.

Složení materiálu z 40% vlny, 30% viskózy, 30% polyesteru zajišťuje, že oblek je příjemný na omak a prodyšný, což oceníte především v letních měsících. Díky minimální mačkavosti a pevnosti materiálu budete i během náročného dne vypadat stále skvěle a upraveně.


Původní cena obleku: 5.499 Kč

Nová cena obleku: 2.999 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč


UPOZORNĚNÍ: Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského obleku

Při focení v ateliéru zvolili návrháři outfit, který je vhodný například na svatbu pro svatebního hosta i pro manažera do práce. Oblek Christo doplnili bílou společenskou košili s fialovými proužky. Uvázali tmavě modrou kravatu s decentním růžovým zdobením, která celkový vzhled oživuje.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...