Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II. Orlando - pohodlí pro každého muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ. Pánský oblek V.I.P. II. Orlando je ušitý z kvalitní matné látky v černé barvě. Tento elegantní model pánského obleku byl vytvořen pro každodenní nošení, proto je obleková látka velmi prodyšná a lehká.

Moderní pánský oblek V.I.P. II. Orlando doporučujeme především manažerům do zaměstnání a studentům ke zkouškám. Je vhodný také pro ženichy a svatební hosty. Každý muž bude v tomto obleku vypadat elegantně na jakékoli společenské události.


Popis pánského obleku

Pánský oblek V.I.P. II. Orlando je navržen v mírně vyštíhleném střihu, který se vyznačuje zúžením saka v oblasti pasu a boků. Dále má sako zkrácenou délku, což je nyní ve světě pánské společenské módy nejnovějším trendem. Moderní zešikmené kapsy saka a zapínání na dva knoflíky vám dodají mírně ležérní vzhled.

Pánský oblek BANDI, model...
Exkluzivní vlněný materiál dodává pánskému obleku praktické vlastnosti, které vám zajistí maximální pohodlí. Pánský oblek je lehký a prodyšný díky vyvážené kombinaci 55% vlny, 30% polyesteru a 15% viskózy. To jistě oceníte během letních měsíců. Obleková látka je díky tomuto složení navíc minimálně mačkavá a zachovává pevný tvar pánského obleku.

Původní cena: 5.499 Kč

Nová cena po slevě: 3.999 Kč

Ušetříte: 1.500 Kč

VYPRODÁNO


UPOZORNĚNÍ: Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detail pánského obleku

Podívejte se na příklady vhodných outfitů pro manažera do zaměstnání. Inspirujte se několika barevnými kombinacemi košil a kravat. I když je použitý stejný pánský oblek V.I.P. II. Orlando, je každý outfit odlišný.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Doporučení

Líbí se vám tyto pánské kravaty z fotografií? Na e-shopu www.BandiVamos.cz najdete nejen tyto modely, ale i spoustu dalších moderních pánských kravat BANDI za skvělé ceny. 


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...