Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model ELDO II. Espargaro - klasická elegance

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Oživte svůj šatník o klasický elegantní pánský oblek ELDO II. Espargaro. Šedá žíhaná látka pánského obleku Vám dodá mladistvý a svěží vzhled. Tento nový model obleku rozjasní každý Váš pracovní i společenský outfit.

Matné provedení jistě oceníte, pokud nosíte každý den oblek do zaměstnání. Stejně tak jej využijete v případě, že potřebujete oblek do školy ke zkouškám nebo k promoci. Pánský oblek ELDO II. Espargaro se také využijete, pokud jste pozvaný na svatbu nebo na oslavu jubilea.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI je navržen tak, aby splňoval Vaše požadavky pro každodenní nošení. Rovný střih obleku s mírným vyštíhlením saka v oblasti pasu a boků Vám zajistí naprosté pohodlí. Pomůže Vám také skrýt drobné nedokonalosti postavy, jako je například menší bříško. Díky tomu Vás pánský oblek nebude nepříjemně stahovat ani Vám bránit v pohybu, například při tanci a zábavě na společenských událostech.

Kvalitní vlněný materiál dodává pánskému obleku praktické vlastnosti, jako je prodyšnost a lehkost. To jistě oceníte především v letních měsících. Oblek je díky vyváženému složeni 40% vlny, 30% polyesteru a 30% viskózy pevný a minimálně mačkavý. Proto i večer po náročném dni bude pánský oblek vypadat stále perfektně a upraveně. 


Původní cena obleku: 4.499 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 1.500 Kč

VYPRODÁNO


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Příklad vhodného oblečení pro manažera

Podívejte se na ukázku běžného pracovního outfitu, který je skvělou volbou pro všechny muže k dennímu nošení do zaměstnání. Šedý pánský oblek skvěle doplnila pánská košile Fiume ve světle modré barvě a tmavě modrá kravatě s diagonálními pruhy. Díky tomu budete vypadat jako seriózní a úspěšný manažer.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Víte, že

Výběr vzoru a barvy pánské kravaty může ovlivnit Váš úspěch na obchodním jednání. Přečtěte si článek Jakou kravatu si vezme manažer na obchodní jednání. Dozvíte se, jaké typy kravat Vám mohou k úspěchu v zaměstnání a čeho se naopak vyvarovat.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...