Archiv článků

Vyjímečná 50% SLEVA na pánské kravaty BANDI

50% SLEVA na pánské krava...
Chystáte se na svatbu, do tanečních nebo do práce a potřebujete novou košili a kravatu? Využijte výhodné akce u BANDI. Pouze nyní při nákupu jakékoliv pánské košile získáte exkluzivní 50% SLEVU na vybrané elegantní kravaty. Díky této slevě ušetříte peníze a můžete si nakoupit několik moderních kravat najednou a snadno tak měnit svůj outfit.

AKCE platí pouze do 31. srpna 2015prodejnách Pánské obleky BANDI a v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz.
AKCE UKONČENA

Modely pánských kravat v AKCI

Pánská úzká kravata BANDI
Pánské kravaty BANDI - úzké SLIM

Moderní pánské kravaty SLIM Vám dodají stylový a mladistvý vzhled. Jsou ideálním doplňkem k pánským košilím s elegantním zúženým límečkem. Nádherné barvy kravat rozjasní Váš vzhled, ať už vyrazíte na svatbu, oslavu jubilea, ples, do tanečních nebo do práce. Podívejte se, jak vypadají jednobarevné i vzorované úzké SLIM kravaty BANDI.


Pánská klasická kravata B...
Pánské kravaty BANDI - klasické

Klasické kravaty podtrhnou Váš seriózní a důvěryhodný vzhled. Tento typ pánských kravat má standardní šířku a díky tomu nádherně vynikne v pánské košili s širokým límcem. Každý muž ocení klasickou kravatu na pracovní i společenskou událost. Podívejte se na nejrůznější barvy a vzory klasických kravat BANDI.


Podmínky AKCE

- Slevu 50% na vybrané druhy kravat je možné využít pouze při nákupu jakékoliv pánské košile BANDI

- AKCE platí v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a na e-shopu www.BandiVamos.cz. Podívejte se na otevírací dobu prodejen Pánské obleky BANDI.

- AKCE platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob.

- Slevu 50% na kravatu nelze sečíst s jiným druhem slevy nebo akce. 


Tip pro Vás

Víte, že pokud chodíte do práce například pouze v bílé košili, můžete na své kolegy působit dojmem, že o sebe nedbáte a že nejste čistotní? Vaše okolí totiž vnímá, že chodíte celý týden stále v jednom a tom samém. A to i přesto, že máte doma více košil v bílé barvě a denně je střídáte. Buďte kreativní a obměňujte různé barvy košil a kravat. Tímto jednoduchým trikem vznikne dojem, že máte hodně oblečení a přijdete do práce každý den v něčem jiném. Podívejte se na nádherné pánské košile BANDI, které pořídíte za skvělé ceny.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...