Archiv článků

SLEVA 300 Kč na volnočasovou košili. Právě nyní při nákupu u BANDI

SLEVA 300 Kč na volnočaso...
Nakupte u BANDI a ušetřete peníze. Protože si vážíme důvěry, kterou nám díky nákupu projevujete, chceme Vám poděkovat. Proto Vám nyní ke každému nákupu věnujeme voucher s věrnostní slevou 300 Kč na jakoukoli volnočasovou košili.

Slevový voucher můžete získat do 23. srpna 2015prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz

Podívejte se na moderní volnočasové košile BANDI, díky kterým budete stylový v každé situaci. Doporučujeme je do práce, do školy, na rande nebo jen tak.

AKCE UKONČENA

Moderní design a praktické využití volnočasových košil BANDI

Módní řada Casual Collection Vám přináší modely volnočasových košil, které jsou zhotoveny podle nejnovějších trendů v pánské módě. V rukou zkušených návrhářů od BANDI byl vytvořen moderní a elegantní design košil, který ocení každý muž. Přečtěte si, jak nosit volnočasové košile a využít jejich praktické prvky.


Ráno s kravatou, večer na rozhalenku

Pánská košile BANDI, mode...
Originální límec volnočasové košile Colle je navržen tak, abyste košili maximálně využili. Pro formální styl, například do práce, si ke košili vezměte kravatu. Pokud chcete vypadat ležérněji, rozepněte si košili na rozhalenku. Díky tomu vynikne ozdobná léga, která Vám dodá stylový vzhled moderního muže.

Původní cena košile: 949 Kč

Věrnostní sleva: 300 Kč

Nová zvýhodněná cena pro Vás: 649 Kč


Ohrnuté rukávy dodají mužný vzhled

Pánská košile BANDI, mode...
Buďte trendy a noste volnočasové košile s ohrnutými rukávy. Například pánská košile Trento je důkazem, že vyhrnuté rukávy košile nemusí vypadat neupraveně. Právě naopak. Díky důmyslnému řešení budete vypadat skvěle a mužně. Doporučujeme jako ideální volbu během teplého letního počasí.

Původní cena košile: 1.099 Kč

Věrnostní sleva: 300 Kč

Nová zvýhodněná cena pro Vás: 799 Kč


Nechte vyniknout Váš osobitý styl

Pánská volnočasová móda B...
Podívejte se na další modely volnočasových košil BANDI, na které můžete využít Váš slevový Voucher. Vyberte si tu nejlepší, která se Vám líbí nejvíce.

Tyto pánské košile z řady Casual Collection jsou navrženy tak, abyste je mohli skvěle zkombinovat se sakem, kalhotami nebo s Vašimi oblíbenými riflemi. Prohlédněte si například ležérní volnočasová saka na e-shopu www.BandiVamos.cz , se kterými půjdete s módními trendy. Vytvořte si Váš osobitý styl. 


Podmínky využití věrnostní slevy

- Voucher s věrnostní slevou získá každý zákazník k nákupu u BANDI do 23. srpna 2015.

- Slevu uplatníte na všechny volnočasové pánské košile BANDI z módní řady Casual Collection.

- Jeden Voucher se slevou lze uplatnit pouze na jeden kus volnočasové košile.

- Slevu můžete využít v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI i na e-shopu www.BandiVamos.cz.

- Voucher má omezenou platnost. Slevu na volnočasovou košili můžete využít pouze do 31. srpna 2015.

- Slevu nelze sčítat s žádnou akcí BANDI VAMOS nebo jinou slevou. Slevu nelze uplatnit na již zlevněné zboží.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...