Archiv článků

AKCE Šťastné trojky - výjmečná sleva 3.330 Kč pro studenty do tanečních

AKCE Šťastné trojky - výj...
Chystáš se letos do tanečních a nemáš co na sebe? Chceš, aby ti to seklo a vypadal jsi fakt dobře? Oblékni se moderně, ale zbytečně neutrácej!

Využij jedinečné AKCE Šťastné trojky u BANDI, která platí pouze pro účastníky letošních tanečních kurzů. Šťastné trojky ti přinesou neuvěřitelnou SLEVU 3.330 Kč na oblek, košili a kravatu do tanečních.

Neváhej, AKCE platí pouze do 23. srpna 2015. Přečti si, co musíš udělat pro to, abys slevu získal.

AKCE UKONČENA

Jak získat slevu Šťastné trojky?

Navštiv jakoukoliv prodejnu Pánské obleky BANDI. Vyber si pánský oblek slim TIBBI Lago a společenskou košili s kravatou nebo motýlkem v jakékoli hodnotě. Prokaž se potvrzením o účasti v tanečních kurzech a celý tento nákup získáš s jedinečnou slevou 3.330 Kč.


SLEVA 3.000 Kč na pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Lago

SLEVA 300 Kč na společenskou košili

SLEVA 30 Kč na kravatu nebo motýlka


Navíc ti profesionální poradci na pánskou společenskou módu pomohou s výběrem správné velikosti obleku a s barevným sladěním doplňků. A to tak, abys vypadal perfektně a udělal ten nejlepší dojem na dívky v tanečních.


Jaký oblek do tanečních?

Pánský oblek BANDI, model...
Právě pánský oblek rozhodne, zda budeš v tanečních za frajera nebo za panáka. Abys vypadal skvěle doporučujeme nový pánský oblek slim TIBBI Lago. Černá barva tohoto modelu tě zvýrazní a přidá ti na mužném vzhledu. Navíc je černý pánský oblek univerzální pro jakoukoliv společenskou událost. Moderní vyštíhlený střih saka i kalhot zajistí, že ti oblek krásně sedne na postavu a nebude na tobě nevzhledně plandat. Výsledkem bude vzhled elegantního gentlemana, který dívky v tanečních jistě ohromí.

Původní cena: 7.499 Kč

Sleva v AKCI Šťastné trojky: 3.000 Kč

Nová cena po slevě: 4.499 Kč


Podmínky AKCE Šťastné trojky

AKCE platí pouze od 8. srpna do 23. srpna 2015.

AKCE lze využít pouze při společném nákupu pánského obleku BANDI, modelu slim TIBBI Lago, společenské košile a kravaty nebo motýlka.

AKCI může uplatnit pouze student, který se při nákupu prokáže platným potvrzením o účasti na základních tanečních kurzech pro rok 2015. Například doklad o zaplacení kurzu, potvrzení o účasti s razítkem taneční školy, potvrzenou přihlášku do tanečních kurzů.

AKCI můžeš využít pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI.

AKCE se nesčítá s žádnou jinou akcí ani slevou BANDI VAMOS. Slevu nelze uplatnit na již zlevněné zboží.


BANDI spolupracuje s tanečními školami

Účastníš se kurzů v taneční škole, která spolupracuje s BANDI? K AKCI Šťastné trojky můžeš navíc uplatnit 10% slevu na ostatní oblečení BANDI. Například na společenskou obuv, opasek, taneční rukavice a další. 

Podívej se, jestli je tvá taneční škola mezi partnerskými školami.

Opltova taneční škola
Taneční škola Hartmann
Taneční centrum Lípa
Taneční škola Chlopčík
Taneční škola Bolero
Taneční škola Kvasnička
Taneční škola BONSTEP
Taneční škola Národního domu na Vinohradech
Taneční škola Coufalovi
Taneční škola Progress Olomouc
Taneční škola Filip Gregoriades
Taneční škola Starlet
Taneční škola Gregoriades 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...