Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II Rafael - přidá muži na důrazu

Pánské obleky BANDI, mode...
Pánský oblek V.I.P. II Rafael je navržený v mírně vyštíhleném střihu, podle nejnovějších módních trendů. Návrháři od BANDI zvolili černo-šedou mírně lesklou látku, aby oblek mohl využít každý muž na jakoukoliv společenskou i pracovní událost.

V tomto modelu pánského obleku bude ženich i svatební host vypadat skvěle a slavnostně. Nechá Vás vyniknout například na plese, v tanečních a na dalších oslavných událostech. Pánský oblek V.I.P. Rafael doporučujeme všem mužům, kteří vyznávají klasiku a eleganci.


Popis pánského obleku

Pánské obleky BANDI, mode...
Pánský oblek V.I.P. II Rafael se vyznačuje zúženými kalhotami a mírným vyštíhlením saka v oblasti pasu a ramen. Tento oblíbený střih dodá mužům na důrazu a mladším chlapcům přidá na mužném vzhledu. 

Sako se zapínáním na dva knoflíky má na zadní straně elegantní rozparek. Dalšími detaily jsou například zešikmené kapsy a moderní zaoblené klopy, které dodávají saku elegantní vzhled. 

Pro tento pánský oblek byla zvolena špičková směs materiálů, která dodává obleku praktické vlastnosti, díky kterým se budete cítit maximálně pohodlně. Lehkost a prodyšnost vám zajistí kombinace 55% přírodní vlny, 30% polyesteru a 15% viskózy. Materiál navíc snižuje mačkavost obleku a pomáhá udržet jeho pevnou formu. K dokonalému vzhledu pánského saka napomáhá také kvalitní a jemná podšívka.


Původní cena: 5.499 Kč

Nová cena po slevě: 2.999 Kč

Ušetříte:  2.500 Kč

VYPRODÁNO


UPOZORNĚNÍ: Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto Vám nelze zaručit, zda je na Vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Příklad vhodného outfitu pro manažera

Podívejte se, jak pánský oblek V.I.P. II Rafael bude vypadat na manažerovi, když jej použije do zaměstnání. K tmavému obleku byla zvolena bílá košile s moderním úzkým límečkem a kravata s kapesníčkem s modro-žlutými diagonálními pruhy. Pokud nechcete v práci působit všedně, doporučujeme vám vyzkoušet tuto kombinaci.

Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...


Příklad vhodného outfitu pro ženicha

Zde se podívejte, jak by měl vypadat správně oblečený ženich. Svatební outfit tvoří pánský oblek V.I.P. II Rafael, bílá slavnostní košile se zapínáním rukávů na manžetové knoflíčky a svatební set. Ten se skládá z vesty, anglické kravaty a kapesníčku do saka. Ženichovi tento outfit dodá přesně to, co od něj nevěsta očekává. Respekt, mužnost, slavnostní vzhled a nádech luxusu.

Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...


Tip pro vás

Oba výše uvedené outfity mají stejný pánský oblek, ale každý outfit je díky doplňkům vhodný pro jinou událost. Outfit pro ženicha je slavnostní tím, že byl doplněn o svatební vestu. Podívejte se na další barvy a vzory nádherných svatebních vest. Na e-shopu www.BandiVamos.cz si jistě vyberete nejen tu správnou barvu a vzor vesty, ale také další doplňky pro ženicha za velice výhodné ceny. 


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...