Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II. Alberto – gentleman v hnědém

Pánský oblek BANDI, model...
Nový pánský oblek V.I.P. II. Alberto je vyštíhlený dvoudílný oblek. Velmi stylová tmavě hnědá barva obleku udělá z každého muže gentlemana. Pokud chcete okolí zaujmout, je právě tento oblek vhodný pro vás. Skvělý dojem v něm uděláte například na svatbě, na plese, v tanečních či na promocích, rodinné oslavě a dalších oslavných příležitostech.

Pánský oblek V.I.P. II. Alberto je vyrobený z odlehčeného a vzdušného materiálu, který vám zaručuje maximální pohodlí i při celodenním nošení. Model Alberto má vyštíhlený střih saka i kalhot s využitím prvků současné společenské módy. Zdůrazní vaši postavu a dodá vám sebevědomí.


Popis pánského obleku

V pánském obleku V.I.P. II. Alberto jistě vyniknete mezi ostatními muži. Celosvětový návrat hnědé barvy inspiroval návrháře od BANDI ke zhotovení tohoto modelu. Zároveň má tento oblek velmi moderní střih. Vyštíhlené sako obleku se zapíná na dva knoflíky. Je ve zkrácené délce, díky tomu vynikne vaše postava. Módní střih saka navíc doplňují zešikmené kapsy. Výrazným prvkem, který zvýší úroveň pánského obleku je černá podšívka se zlatým lemem.

Materiál obleku tvoří 40 % vlna, 30 % polyester a 30 % viskóza. Výhodou tohoto složení je minimální mačkavost materiálu, pevnost, prodyšnost a maximální pohodlí. Tyto vlastnosti oceníte při celodenním nošení nebo v letním období.

Původní cena: 5.499 Kč

Nová cena po slevě: 2.999 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč

VYPRODÁNO


UPOZORNĚNÍ: Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Na snímcích je model obleku V.I.P. II. Alberto se společenskou košilí, svatební kravatou a kapesníčkem v krémové barvě. Tento outfit je vhodný především pro ženicha na svatbu.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip pro vás

Víte, že se pánský oblek nesmí nosit bez opasku? Podle pravidel společenské etikety je opasek nedílnou součástí pánského obleku. Opasek má i praktický význam. Nebudou vám padat kalhoty, nebudete si je muset neustále upravovat a navíc je opasek hezkým doplňkem. Podívejte se na aktuální nabídku kvalitních pánských opasků na e-shopu BandiVamos.cz.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...