Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II Santi - zajímavost přitahuje

Pánský oblek BANDI, model...
Oživte Váš šatník o exkluzivní pánský oblek z nové modelové řady V.I.P. II. Santi. Moderní temně modrá barva obleku Vám dodá originální a stylový vzhled úspěšného muže.

Matné provedení pánského obleku Vám umožní jeho univerzální využití. Můžete jej obléknout jak do zaměstnání, tak na jakoukoli společenskou událost. Vyniknete v něm například na svatbě jako svatební host, na plese nebo v tanečních. V modelu pánského obleku V.I.P. II. Santi se stane z každého muže elegantní gentleman.


Popis pánského obleku

Pánský oblek V.I.P. II Santi má podle nejnovějších módních trendů mírně vyštíhlené sako i kalhoty. Toto střihové řešení doporučujeme mužům s běžnou konfekční postavou i pokud mají například menší bříško. Sako obleku je navíc oživeno tmavě modrými žíhanými knoflíky, které zároveň podporují modrou barvu pánského obleku. Další detaily, jako jsou zešikmené kapsy a zúžené klopy, dodají saku odlehčený moderní styl.

Pro tento model byla zvolena kombinace materiálů taková, která Vám dodá maximální komfort. Složení z 55% přírodní vlny, 30% polyesteru a 15% viskózy zajistí pánskému obleku lehkost a prodyšnost. Materiál zároveň snižuje mačkavost obleku a pomáhá zachovat jeho pevnou formu. Kvalitní a jemná podšívka je zárukou, že se v obleku budete cítit velice pohodlně i po celý den.


Původní cena: 5.499 Kč

Nová cena po slevě: 2.999 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč

VYPRODÁNO


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.

Detaily pánského obleku

Pro fotografování tohoto pánského obleku v ateliéru byl zvolen svatební outfit pro ženicha. Sněhobílá košile byla doplněná bílou svatební kravatou a kapesníčkem. Takto může vypadat oblečení pro ženicha v případě, že nevěsta má bílé svatební šaty a doplňky. 

Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...


BANDI radí

Chystáte svatbu a nevíte si rady s výběrem oblečení pro ženicha? Přečtěte si to základní, co byste měli vědět v článku Jak obléknout ženicha a neudělat z něj panáka. Poradí Vám odborník na pánskou módu, majitel módní značky Pánské obleky BANDI, Andrej Bandi Vámoš.


Tip pro vás

Pánská obuv BANDI, model ...
Víte, že se k pánskému obleku nosí pouze společenská obuv, která je šněrovací? Toto pravidlo udává společenská etiketa. Podívejte se, jak má vypadat pánská společenská obuv BANDI, která je ručně šitá a vyrobená z kvalitní pevné usně. Díky ní se budete v obuvi cítit pohodlně od prvního momentu obutí.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...