Archiv článků

Otevření nové prodejny Pánské obleky BANDI v Ústí nad Labem. Kdy a kde?

Nová prodejna Pánské oble...
Skvělá zpráva pro všechny klienty z Ústeckého kraje a blízkého okolí. Již v pondělí 16. listopadu otevíráme novou prodejnu v Ústí nad Labem. Můžete se těšit na moderní a elegantní interiér prodejny, který Vám i Vašemu doprovodu poskytne maximální pohodlí při výběru pánské módy. Profesionální tým odborných poradců Vám pomůže s výběrem správného oblečení do zaměstnání, do společnosti i pro volný čas.


Kde prodejnu najdete

Vizualizace interiéru nov...
Nová prodejna BANDI se nachází v centru města Ústí nad Labem na ulici Masarykova 1486/76. Je to blízko Městských sadů a místní polikliniky. Podívejte se na otevírací dobu prodejny.

Skvělou dostupnost k prodejně nabízí několik linek autobusů městské hromadné dopravy, které zastavují přímo naproti prodejny na zastávce Poliklinika. Klienti z okolí města jistě ocení, že z vlakového nádraží je autobus doveze na tuto zastávku během několika minut. V případě, že přijedete autem, můžete využít několik parkovacích míst přímo před prodejnou nebo v jejím blízkém okolí.

Moderně a velice elegantně zařízená prodejna s klimatizací je navržena tak, abyste měli při výběru pánské módy dostatek soukromí a cítili se příjemně. S šálkem skvělé kávy a občerstvením zdarma si společně se svým doprovodem užijete maximální pohodlí a příjemné nakupování.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...