Archiv článků

Otevření nové prodejny Pánské obleky BANDI v Českých Budějovicích

Nová prodejna Pánské oble...
Přijměte pozvání do nově otevřené prodejny Pánské obleky BANDI v Českých Budějovicích. Můžete se těšit na nádherný a komfortní interiér, který Vám poskytne pohodlí a zajistí příjemnou atmosféru při nakupování. Profesionální poradci Vám pomohou s výběrem vhodného oblečení do společnosti, do zaměstnání i pro volný čas. A to tak, abyste vypadal skvěle a měl úspěch.

Výjimečná AKCE při otevření prodejny - 50% sleva na vybrané oblečení. Navštivte prodejnu do konce října a využijte až tisícových slev na obleky, kabáty, košile, kravaty a další doplňky od módní značky BANDI pro muže. Adresu prodejny najdete v článku. 


Kde novou prodejnu najdete

Prodejna Pánské obleky BA...
Nová prodejna v Českých Budějovicích se nachází v přízemí historické budovy bývalých Mariánských kasáren na ulici Pražská tř. 1815/1. Vchod do prodejny je umístěn z vedlejší ulice Husovy třídy.

Své auto můžete pohodlně zaparkovat pouhých pár metrů od vchodu prodejny na veřejném parkovišti ve dvoře budovy. Jednoduše se k nám dostanete také městskou hromadnou dopravou. Autobusová a trolejbusová zastávka U Zelené ratolesti se nachází v blízkosti prodejny. V případě, že zvolíte cestu vlakem, autobus Vás na tuto zastávku zaveze přímo z vlakového nádraží.

Stylové vybavení prodejny dokonale ladí s historickými prvky prostoru a nádherným klenutým stropem. V tomto výjimečném prostředí budete mít během Vašich nákupů dostatek soukromí a maximální pohodlí. Užijte si společně s Vaším doprovodem příjemnou atmosféru prodejny a vychutnejte si ji s šálkem výborné kávy a občerstvením zdarma. 


Mimořádná AKCE při otevření prodejny

Navštivte novou prodejnu v Českých Budějovicích a ušetřete tisíce korun. Do konce října nakoupíte vybrané značkové zboží s výjimečnou 50% SLEVOU. Například za nový pánský oblek V.I.P. II. Simoncelli zaplatíte pouhých 3.749 Kč z původních 7.499 Kč. A to se vyplatí.


Fotografie prodejny

Podívejte se na fotografie nádherně zrekonstruovaného interiéru nové prodejny v Českých Budějovicích. Také doprovod si zde může udělat pohodlí a dát si zdarma například čerstvou kávu nebo teplý čaj.

Prodejna Pánské obleky BA...
Prodejna Pánské obleky BA...
Prodejna Pánské obleky BA...
Prodejna Pánské obleky BA...
Prodejna Pánské obleky BA...
Prodejna Pánské obleky BA...


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...