Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/bandi.cz/bandi.cz/plugins/content/phocagallery.php on line 899

Archiv článků

Otevření nové prodejny Pánské obleky BANDI v Praze na Vysočanech.

Srdečně Vás zveme na otevření nové prodejny v Praze – Vysočanech. Otevíráme pro Vás již 18. 1. 2016 v 10 hodin. Těšit se můžete na široký výběr pánských obleků v cenových relacích pro všechny muže a bohatou nabídku módních doplňků, jako jsou například kravaty, manžetové knoflíčky, opasky a boty. To vše v moderním a elegantním prostředí prodejny.

Užívejte si nadstandardní péče našich odborných poradců a pánských obleků BANDI nejvyšší kvality.


Kde novou prodejnu najdete

Interiér prodejny Pánské ...
Nová prodejna BANDI se nachází v dobře dostupné lokalitě v Praze na Vysočanech na ulici Kolbenova 882/5A. Umístění prodejny je ideální jak pro klienty z Prahy, tak také z okolních měst, jako je například Liberec, Mělník nebo Kladno.

Své auto můžete pohodlně zaparkovat v blízkosti prodejny. Přímo naproti prodejny se nachází tramvajová a autobusová zastávka Špitálská nebo po 5 minutách chůze zastávka Vysočanská.

Elegantní interiér s designovými prvky a klimatizací byl navržen tak, aby Vám zajistil maximální pohodlí a dostatek soukromí během Vašich nákupů. Navštivte nás s doprovodem a vychutnejte si společně šálek čerstvé kávy a občerstvení zdarma v příjemné atmosféře této nové prodejny.


Těšíme se na Vás

Pánské obleky BANDI


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...