Archiv článků

50 % SLEVA pro maturanty – využij výjimečné AKCE a ušetříš tisíce korun

Sleva 50% pro maturanty
Čeká tě maturitní ples nebo stužkovací večírek a potřebuješ se obléknout? Neutrácej zbytečně. Díky AKCI pro maturanty získáš na oblečení módní značky BANDI neuvěřitelnou 50% SLEVU. Nyní si tak můžeš pořídit za poloviční cenu exkluzivní oblek z nové kolekce, skvěle padnoucí bavlněnou košili a stylovou kravatu.

Pozor! Výhodná AKCE platí pouze deset dní, a to od 15. října do 25. října 2015. Přečti si, co musíš udělat, abys slevu získal.


Nakupuj chytře a pořiď si už teď oblečení, které využiješ na maturitní večírek i na maturitní zkoušku. V prodejnách Pánské obleky BANDI ti odborní poradci pomohou s výběrem, abys vypadal skvěle a měl úspěch.

Co udělat, abys 50% slevu získal? Navštiv kteroukoliv prodejnu BANDI a prokaž se, že jsi student, například potvrzením o studiu nebo jakýmkoliv průkazem s fotkou a s razítkem tvé střední školy. 


Příklad, kolik ušetříš

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek, model slim TIBBI Lago

Tento černý a matný pánský oblek je pro tebe ideální volbou, pokud nechceš zbytečně utrácet peníze. Můžeš jej využít jak na maturitní večírek či ples, tak i na maturitní zkoušku. Díky vyštíhlenému střihu v něm budeš vypadat moderně a zároveň elegantně.

Běžná cena: 7.499 Kč

Akční cena pro studenty: 3.749 Kč


Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát, model slim Bonn

K obleku si vždy oblékni pouze a jedině kabát. Využij AKCE a pořiď si elegantní černý kabát BONN za poloviční cenu. Můžeš si jej vzít k obleku do společnosti i k riflím ve volném čase. Díky přírodní vlně tě kabát zahřeje i v mrazivých zimních dnech.

Běžná cena: 4.999 Kč

Akční cena pro studenty: 2.499 Kč


Pánská košile, model slim...
Pánská košile, model slim Camerino

Pánská košile je navržená ve vyštíhleném střihu, který je velice oblíbený u mladých mužů. Nadčasový design oživí každý outfit. Díky decentní černo-bílé barevné kombinaci je košile vhodná jak na společenskou událost, tak k maturitním zkouškám.

Běžná cena: 999 Kč

Akční cena pro studenty: 499 Kč


Podmínky AKCE:

- Akce se vztahuje pouze na vybrané a označené zboží.

- Akci může využít pouze student střední školy, který se na prodejně prokáže platným potvrzením o studiu, studentským průkazem, indexem, průkaz MHD s razítkem školy. 

- Akce je výhradně určená pouze studentům střední školy. Nelze využít akci pro jiné osoby, doprovody, rodinné příslušníky a podobně.

- Akce je platná pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a neplatí v e-shopu www.BandiVamos.cz.

- Na vybrané zboží v akci nelze uplatnit další slevy (např. V.I.P. slevu, ISIC a jiné).

- Zboží v této akci nelze předem rezervovat. 

- BANDI VAMOS s.r.o. nezaručuje, že na každého studenta bude ve vybraném zboží správná velikost. Jedná se o slevovou akci a běžné velikosti jsou vždy rychle vyprodané.

- Akce je platná pouze do 25. října 2015 nebo do vyprodání zásob.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...