Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model ELDO II. Pepe - vhodný pro každý den

Pánský oblek BANDI, model...
 AKCE.Pánský oblek ELDO II. Pepe je navržen tak, aby svým vzhledem a vlastnostmi splňoval požadavky každého moderního muže. Díky matné látce v tmavě modré barvě je pánský oblek perfektní volbou pro manažery do zaměstnání. Stejně tak jej doporučujeme na jakoukoli společenskou událost. Například na svatbu, ples, oslavy výročí, k promoci a podobné.

Oblíbený, mírně vyštíhlený střih a prvotřídní materiál pánského obleku Vám zajistí maximální pohodlí, dokonce během celodenního nošení.
Popis pánského obleku

Modrý pánský oblek ELDO II. Pepe je navržen v klasickém elegantní stylu a rovném střihu. Moderní vzhled mu dodává mírně vyštíhlené sako v oblasti pasu, které decentně zdůrazní mužskou postavu. V tomto modelu pánského obleku se budete cítit pohodlně, protože Vás nebude nikde stahovat a bránit vám v pohybu. Zároveň Vám pomůže skrýt nedokonalosti postavy, jako je například větší bříško.

Pro tento model pánského obleku byl zvolen kvalitní vlněný materiál, díky kterému je oblek lehký a prodyšný. Další praktické vlastnosti, jako je pevnost a minimální mačkavost oblekové látky, zajišťuje přesně vyvážená kombinace 55% vlny, 30% polyesteru a 15% viskózy. I během náročného dne se budete v pánském obleku cítit příjemně a vypadat skvěle.

Cena zahrnuje možnost využití AKCE úpravy obleku na Vaši míru ZDARMA profesionální krejčí od BANDI. Profesionální krejčí od BANDI Vám upraví pánský oblek podle potřeby, aby Vám perfektně seděl.


Původní cena obleku: 4.499 Kč

Nová cena po slevě: 3.499 Kč

Ušetříte: 1.000 Kč

VYPRODÁNO


Cena obleku je 3.499 Kč a zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na Vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčí od BANDI Vám upraví pánský oblek podle potřeby, aby Vám perfektně seděl.


Příklad vhodného outfitu pro manažera

Podívejte se na tři outfity s pánským oblekem ELDO II. Pepe, které jsou vhodné pro manažera k běžnému nošení do zaměstnání. Všimněte si, jak jednoduchou změnou barvy košile a kravaty vznikly tři originální outfity. Inspirujte se a vytvořte si také svůj osobitý styl. Na e-shopu  www.BandiVamos.cz najdete spoustu barev a vzorů moderních pánských košil a kravat za skvělé ceny.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip pro Vás

Pánská kožená aktovka BAN...
Chcete zvýšit své šance na úspěch, například při důležitém obchodním jednání? Doplňte váš pracovní outfit o elegantní koženou aktovkou. Díky tomu z Vás bude mít obchodní partner pocit, že jste důvěryhodný, pracovitý a pořádný. Navíc je pánská aktovka velice praktická, protože do ní uložíte váš notebook, dokumenty a další pracovní potřeby. Podívejte se, jak vypadá kvalitní pánská aktovka BANDI pro úspěšné muže.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...