Archiv článků

Jedinečná akce pouze PRO STUDENTY – SLEVA 50% na pánský oblek

Akce pro studenty
Čeká tě maturita, státnice nebo jiná zkouška? Potřebuješ se obléknout, ale nechceš zbytečně utrácet peníze? Využij jedinečné AKCE a pořiď si luxusní oblek BANDI za polovinu ceny. Ušetříš několik tisíc korun.

Vybrali jsme pro tebe tři typy modely obleků, které jsou vhodné ke zkouškám. Tyto obleky jsou navrženy podle nejnovějších světových trendů a vyrobeny z exkluzivního materiálu. Získej to nejlepší od BANDI. Podívej se na obleky pro studenty v AKCI za 50 % cenu.

AKCE UKONČENAPánský oblek BANDI, model slim TIBBI Ramond

Tmavý a matný oblek je vytvořený v moderním vyštíhleném střihu, který ti sedne, jako by byl oblek šitý na míru. Jednoduchá elegance je oživená designovými prvky, jako jsou zešikmené kapsy a lehce zúžené klopy. Díky materiálu té nejvyšší kvality se budeš v obleku cítit příjemně a pohodlně.

Pokud chceš oblek, ke kterému si můžeš vzít jakoukoliv barvu košile, a který využiješ na jakoukoli příležitost, vyber si model slim TIBBI Ramond.

Původní cena: 7.499 Kč

Nová cena pro studenty po slevě 50%: 3.749 Kč

Ušetříš: 3.750 KčPánský oblek BANDI, model V.I.P. II Eugenio

Luxusní pánský oblek Eugenio je určen pro muže, kteří mají od obleku vysoké očekávání a chtějí vypadat během celého dne jedinečně. Tmavě modrá barva látky Vám dodá na respektu a důvěryhodnosti. Oblek má jemné šedé proužky, které působí velmi svěžím trendy dojmem. Díky kvalitnímu materiálu je oblek velice lehký, prodyšný a zachová si trvalou formu.

Pokud chceš moderní oblek, ve kterém budeš vypadat skvěle, a který jen tak někdo nemá, vyber si model VIP II Eugenio.

Původní cena: 5.999 Kč

Nová cena pro studenty po slevě 50%: 2.999 Kč

Ušetříš: 3.000 Kč


Pánský oblek BANDI, model ELDO III. Locatelli

Tento prvotřídní oblek s vestou z prémiové kolekce BANDI je výjimečný detailním zpracováním a moderním zlehka vyštíhleným střihem. Oblek je navržený v matné černé barvě, s jemnými proužky. Díky kvalitnímu materiálu je oblek velice lehký, prodyšný a zachová si trvalou formu.

Pokud chceš moderní oblek, ve kterém budeš vypadat skvěle, a který jen tak někdo nemá, vyber si model Eldo III. Locatelli.

Původní cena: 7.999 Kč

Nová cena pro studenty po slevě 50%: 3.999 Kč

Ušetříš: 4.000 Kč


A navíc budeš mít každý oblek upravený na tvou míru zcela ZDARMA. Profesionální krejčí od BANDI ti upraví délku rukávů, délku kalhot a podobně, podle toho co budeš potřebovat. A to tak, abys vypadal opravdu skvěle, cítil se sebejistě a tím si zvýšil své šance na úspěch.


Kterou prodejnu BANDI můžete navštívit? Podívejte se.


Podmínky pro uplatnění slevy

1) K nákupu si vyber jakoukoliv košili a jakoukoliv kravatu v jakékoliv hodnotě.

2) Předlož prodejcům potvrzení o studiu, ISIC, průkaz MHD s razítkem školy nebo studijní/žákovský průkaz.

Pokud splníš tyto dvě podmínky, oblek z luxusní prémiové kolekce bude tvůj.


Podmínky AKCE

- Akce platí pouze ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI a neplatí pro internetový obchod www.BandiVamos.cz.

- Student musí splnit podmínky AKCE a nakoupit košili s kravatou v jakékoliv hodnotě.

- Student musí prokázat, že studuje na střední či vysoké škole. Je povinen předložit prodejci na pokladně potvrzení o studiu, ISIC, průkaz MHD s razítkem školy nebo studijní/žákovský průkaz.

- Sleva 50% nemůže být uplatněna na základě průkazu ITIC, ALIVE, IYTC, na tyto průkazy se vztahuje sleva 10%

- BANDI VAMOS s.r.o. nezaručuje, že na každého studenta bude správná velikost vybraného modelu obleku. Jedná se o akci a běžné velikosti jsou vždy rychle vyprodané.

- Sleva platí pro studenty do 26 let.

- Akce platí pouze od 30.4.2016 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...