Archiv článků

Prodejna Pánské obleky BANDI Praha 9 - Vysočany - omezení otevírací doby dne 28.4.2016

Interiér prodejny Pánské ...
Vážení zákazníci, dne 28.4.2016 dojde z provozních důvodů ke zkrácení otevírací doby prodejny Pánské obleky BANDI v Praze - Vysočanech. 

V prodejně Vás rádi přivítáme v čase od 10:00 do 17:30 hod.
Přijďte si prohlédnout široký výběr pánských obleků v cenových relacích pro všechny muže a bohatou nabídku módních doplňků, jako jsou například kravaty, manžetové knoflíčky, opasky a boty. To vše v moderním a elegantním prostředí prodejny.

Užívejte si nadstandardní péče našich odborných poradců a rozmanitý výběr pánských obleků BANDI nejvyšší kvality, ve kterých budete vypadat skvěle.


Kde prodejnu najdete

Nová prodejna BANDI se nachází v dobře dostupné lokalitě v Praze na Vysočanech na uliciKolbenova 882/5A. Umístění prodejny je ideální jak pro klienty z Prahy, tak také z okolních měst, jako je například Liberec, Mělník nebo Kladno.

Své auto můžete pohodlně zaparkovat v blízkosti prodejny. Přímo naproti prodejny se nachází tramvajová a autobusová zastávka Špitálská nebo po 5 minutách chůze zastávka Vysočanská.

Elegantní interiér s designovými prvky a klimatizací byl navržen tak, aby Vám zajistil maximální pohodlí a dostatek soukromí během Vašich nákupů. Navštivte nás s doprovodem a vychutnejte si společně šálek čerstvé kávy a občerstvení zdarma v příjemné atmosféře této nové prodejny.


Těšíme se na Vás

Pánské obleky BANDI


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...