Archiv článků

Pozor! Nová adresa prodejny Pánské obleky BANDI - Brno

Od 16. října je prodejna Pánské obleky BANDI - Brno v objektu DORN vedle Vaňkovky. Prodejna na Václavské ulici byla přestěhována.

Srdečně vás zveme do příjemného prostředí nové prodejny, která vás svým originálním interiérem a příjemnou atmosférou jistě zaujme. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem, abyste vypadali dokonale. Užijte si nákupy bez stresu ve výjimečném prostředí, s dobrou kávou a pozorností, kterou vám odborní poradci vždy rádi věnují.

Čtěte více a dozvíte se, kde se nový objekt DORN nachází.


Fotografie interiéru prodejny BANDI Brno

20160360
20160372
20160385
20160387

Podívejte se na další fotografie z interiéru prodejny BANDI Brno. Předtím, než se budete chystat do prodejny, podívejte se na mapu Google, kde se objekt DORN nachází.


Tip pro vás

Pánský kabát BANDI doporu...

Potřebujete vypadat skvěle i v nevlídném počasí? Prohlédněte si nabídku pánských kabátů BANDI, které vám dokonale padnou k pánskému obleku i k riflím. V chladném počasí oceníte také široký výběr svetrů a vest od BANDI, které využijete do zaměstnání i pro volný čas.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...