Napsali o nás


Rádi se budeme vracet

Dobrý den,

nedávno jsem s mužem absolvovala návštěvu Vaší prodejny v Olomouci. Byli jsme velice mile překvapeni, a to nejen zákaznickým servisem, ale také ochotou personálu a jejich péčí a profesionalitou. Konkurence by se od Vás mohla lecčemu přiučit. Zdrželi jsme se po zavírací době, a i přesto byly slečny usměvavé a vstřícné. Ani pro mého muže nebyl nákup horor, jak říká, ale příjemné zpestření dne. Tímto bych ještě jednou moc chtěla poděkovat odborným asistentkám Ireně a Tereze. Rádi se budeme vracet.

S pozdravem

Petra Sládečková

Dovolte mi, abych Vám poblahopřál ke skvělému personálu

Dobrý den pane řediteli,

chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší prodejní asistentce Kláře Onnkové z ostravské prodejny. Pomáhala mi vybrat a "dopasovat" obleky a doplňky, které k pánské módě patří. Píši Vám s odstupem téměř dvou týdnů, neboť jsem nákup realizoval 16. dubna. Servis, který mi byl poskytnut slečnou Sonnkovou považuji za vynikající. Naposledy jsem v této kvalitě byl obsloužen při výběru společenského obleku v Hamburku před cca 15 lety. Dovolte mi, abych Vám poblahopřál ke skvělému personálu, který jsem měl prostřednictvím slečny Sonnkové možnost využít. Přál bych si, abyste tuto práci dokázal ocenit.

Děkuji Vám za pozornost a současně Vám přeji mnoho profesních úspěchů.

S úctou

P. Lazar

Profesionalita podávaná s milým úsměvem a trpělivostí

Dobrý den,

dnes jsme ve Vaší pardubické prodejně byli nakupovat oblek pro syna. Ujala se nás odborná poradkyně Lucie. Ráda bych touto cestou ještě jednou moc poděkovala této milé a usměvavé slečně (paní), nejen za její trpělivost, ale hlavně za profesionalitu. Asi proto, že pocházím z krejčovského prostředí, mě velice mile překvapila svými znalostmi, co se kdy a kam nosí. Musím konstatovat, že je to po dlouhé době setkání s takovou profesionalitou podávanou s milým úsměvem a trpělivostí.

S přáním hezkého dne

Váš spokojený zákazník

J. Brindová

V dnešní době se něco podobného moc nevidí

Vážený pane řediteli,

dnes jsme byli s manželem koupit oblek ve vaší prodejně v Praze. Ujala se nás slečna Veronika Poláčková, která nás nesmírně potěšila. Byla velmi milá a naprosto dokonale rozuměla své práci. Věnovala se nám na 100 %. Její přístup byl i po více než hodině stále velmi profesionální, příjemný a plný úsměvu. V dnešní době se něco podobného již moc nevidí. Nákup v této prodejně byl za její asistence vlastně malý kulturní zážitek. Prosím předejte jí tímto naše poděkování a pochvalu. Moc děkujeme a těšíme se na další shledání.

M. a R. Kargerovi


Chtěl bych poděkovat za milý přístup a ochotu

Vážený pane řediteli,

v sobotu 14. 4. 2018 jsem navštívil Vaši prodejnu Bandi v Pardubicích. Touto cestou bych chtěl poděkovat za milý přístup a ochotu slečně Ivaně Tvrdíkové, která mi velmi pomohla a poradila s výběrem obleku a dalších doplňků. Bylo vidět, že slečna má opravdu přehled a rozumí své práci. Děkuji za vyřízení a přeji hezký den.

S pozdravem

J. Škoda


Rád se k vám budu vracet

Dobrý den,

dnes jsem navštívil vaši prodejnu. Jsem nadšen profesionálním přístupem a trpělivostí vašich zaměstnanců, zejména pak slečny Moniky. Jen tak dál. Rád se k vám budu vracet.

S pozdravem

K. Schwenger

Moc děkujeme za Vaše služby

Dobrý den,

dnes jsme navštívili Vaši kamennou prodejnu v Ostravě. Kupovali jsme oblek pro ženicha a neměli jsme žádnou představu. Po příjemném uvítání a uvedení jsme dostali nápoj pro zkrácení dlouhé chvíle. Zanedlouho se nám začala věnovat odborná poradkyně. Oblékli jsme ženicha od hlavy až k patě. Byli jsme nadmíru spokojeni s celkovým komfortem i přístupem personálu. Obzvláště bychom chtěli vyzdvihnout pracovní výkon a milý přístup slečny Markéty, která měla vše v oku. Poradila nám a postarala se o vše potřebné. Moc děkujeme za Vaše služby!

Hezký den

M. Vrbová


Dokázali mi poradit

Vážený pane řediteli,

většinou si lidé jen stěžují, nicméně já bych Vám rád poděkoval za skvělý servis. Včera jsem byl nakupovat u Vás v Praze 4. Velmi profesionálně a lidsky se mě ujala paní Tereza a nováček Adam. Oba byli opravdu skvělí. Dokázali mi poradit, hledali pro mě nejvhodnější řešení a kombinace. Pomohli mi s volbou správného oblečení, byli velmi laskaví a přátelští. Gratuluji Vám k výběru skvělých zaměstnanců a samozřejmě také ke kvalitě zboží. Děkuji a přeji hezké dny.

J. Luka


Obrátili jsme se na profesionály

Dobrý den,

dnes jsme navštívili Vaši pobočku v Praze – Vysočanech, chtěli bychom velmi vyzdvihnout profesionální práci pana Josefa Konečného. Jeho trpělivost, smysl pro detail a kvalitně nastudovaná etiketa oblékáni nás přesvědčila o tom, že jsme se obrátili na profesionály. Patří mu velký dík za pomoc a vhodně vybraný oblek s veškerými doplňky pro ženicha i mého tatínka. Jsem přesvědčena, že se v budoucnu na Vaši společnost obrátím jako první. Prosím Vás touto cestou o předáni mé zpětné vazby panu Konečnému.

Krásný den

J. Tichá


Přítel odešel vybavený jako pravý gentleman

Hezký den,

někdy je pro lidi jednodušší kritizovat a hledat nedostatky než pochválit. Jelikož sama v práci přicházím do styku s lidmi a je mým úkolem jim co nejvíce vyhovět, více si všímám přístupu ke klientům u ostatních. I právě proto vím, jak důležité je chválit a ocenit vynikající zkušenost s lidským přístupem. S přítelem jsme v sobotu navštívili vaši olomouckou prodejnu. Dlouho se tomu bránil, protože není člověk, pro něhož by byl oblek každodenním oděvem. Je spíše sportovní typ a má zkušenost s tím, že mu stejně příliš dobře společenské oblečení kvůli výšce a hubenější postavě nesedí. Díky paní poradkyni odešel přítel vybavený jako pravý gentleman a připravený na dvě svatby, které nás letos čekají. Dokázala ho přesvědčit, že mu sluší i něco jiného, než na co je zvyklý. Byla to opravdu skvělá zkušenost, za niž vám i za svého přítele velice děkuji.

S pozdravem

M. Buchtová


Přesně takhle si já představuji prodej zboží

Dobrý den pane řediteli,

opravdu doufám, že se k Vám tato zpráva dostane. Byl jsem v sobotu nakupovat ve Vaší prodejně v Plzni a byl jsem tak mile překvapen útulností prodejny, sortimentem a úrovní obsluhy, že si to nemohu nechat jen pro sebe. Vaše zaměstnankyně byla podle mého názoru v tom nejlepším slova smyslu naprosto profesionální, milá, nevtíravá a skvěle připravená. Za 20 minut jsme odcházeli a měl jsem to, co jsem potřeboval. Prosím, pokud by to bylo z Vaší strany možné, odměňte nějak tyto své lidi, protože Vám dělají opravdu čest a dobré jméno. Přesně takhle si já představuji prodej zboží, které si člověk nepořizuje denně. Škoda je, že nemám tuto potřebu alespoň jednou do měsíce. Minimálně 14 dní předem bych se na návštěvu Vaší prodejny opravdu těšil. Díky ještě jednou a prosím, zachovejte tento způsob prodeje.

S pozdravem

V. Hosnedl


Chtěl bych vám vyjádřit poděkování

Vážený pane řediteli,

chtěl bych Vám vyjádřit poděkování za nadstandardní a profesionální přístup a pomoc při výběru vhodného oblečení a doplňků při mém včerejším nákupu v prodejně v Praze 4, jmenovitě paní Petře Zmátlíkové. Jakmile budu mít opět potřebu výběru vhodného oblečení, vím, kam se obrátit. Zdravím a přeji vše dobré.

S úctou J. Černosta

Své práci opravdu rozumí

Dobrý den,

celou neděli jsem strávil navštěvováním obchodů s pánskými obleky. Nikde jsem však nebyl spokojen. Až jsem zavítal do prodejny Bandi v Praze. Již při vstupu do prodejny jsem si řekl, když nevyberu tady, tak už asi nikde. Po chvíli se mě ujala slečna prodavačka Tereza Macanová. No a to, co se dělo od toho momentu, je důvod, proč Vám píši tento e-mail. Slečna mi během dvou hodin přinesla nespočet obleků k vyzkoušení. Vše mi trpělivě vysvětlovala a se vším pomáhala. S takovou ochotou jsem se nikde jinde nesetkal. Navíc bylo z jednání této slečny zcela zřejmé, že přesně ví, co dělá, a že své práci opravdu rozumí. Před tímto přístupem k zákazníkovi smekám a slečně ještě jednou děkuji. Při příští příležitosti nákupu pánského společenského oblečení vím přesně, kam zavítám. K Vám. Jsem rád, že na nadcházející prestižní události budu oblečen ve Vašem zboží. Pokud to bude možné, vyřiďte prosím slečně Tereze Macanové mé díky.

S pozdravem

T. Vaňásek

Skvělé a profesionální jednání

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou pochválit slečnu, která se mi věnovala v pondělí 12. 2. dopoledne a v neděli 18. 2. při výběru obleku na ples. Skvělé a profesionální jednání, které v jiných prodejnách v Ústí nad Labem nenajdete. Nemám rád nakupovaní a zkoušení věcí, ale v Bandi to bylo vše bez problémů a oblek jsme na mojí neforemnou postavu našli.

A. Bartoš

Naprosto profesionální přístup

Vážený pane řediteli,

v neděli jsem společně se svou přítelkyní navštívil Vaši prodejnu v Praze–Vysočanech. Ujal se nás tam Váš zaměstnanec pan Dominik. Když jsem šel do obchodu, nebyl jsem vůbec přesvědčen, že si nějaký oblek koupím. Chtěl jsem se hlavně podívat, co je na trhu. Ale díky jeho naprostému profesionálnímu přístupu jsem s oblekem odcházel. Jeho přístup k zákazníkovi je naprosto učebnicový. Ví, co zákazník potřebuje, co mu bude slušet, a že to bude správně sladěné. Můžu říct, že on by mohl bez problémů vyučovat, jak se má prodavač chovat k zákazníkovi.

P. Frank

Těším se na další návštěvu

Dobrý den,

minulý pátek 9. 2. 2018 jsme s manželkou odpoledne navštívili Váš obchod, abych si koupil oblek. Nakonec jsme odešli nejen s oblekem, ale i doplňky, které mi doporučila a pomohla vybrat paní Lucie. Věnovala mi maximální pozornost, přitom byla diskrétní a zůstala vlídná, i když jsme kvůli vybírání a zkoušení překročili otvírací dobu obchodu. Její profesionální přístup na mě udělal velmi dobrý dojem, ona je člověk na svém místě.

Protože bylo potřeba upravit kalhoty, ochotně mně vyšla vstříc přítomná paní krejčová a během krátké doby je upravila k mé spokojenosti.

Moje první návštěva Vašeho obchodu pro mě byla velice příjemným zážitkem, jaký jsem do té doby při nakupování oblečení nezažil. Příjemné prostředí a poskytované služby jsou na vysoké úrovni. Manželka byla překvapena tím, jak jsem si nákup užíval a nespěchal pryč z obchodu, jak to obvykle dělám.

Zvažoval jsem, zda mám poděkování napsat a nenechat si svoje dojmy pro sebe, příp. pro své blízké. Nakonec mě k tomu přiměla zkušenost, že lidé častěji kritizují a málo nahlas chválí. Váš obchod a jeho zaměstnanci, zejména pak paní Lucie, si však pochvalu zaslouží. Těším se na další návštěvu u Vás.

S pozdravem a přáním mnoha úspěchů

M. Hrnčíř

Chtěla bych moc poděkovat

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat za úžasný oblek pro mého muže a pomoc při výběru. Dámy v olomoucké prodejně jsou velmi vstřícné. Na The Ples v Olomouci jsme zazářili.

K. Sedlářová

Smekám před vámi nabízenou kvalitou obsluhy a sortimentu

Vážený pane řediteli,

dnes jsem navštívil Vaši prodejnu v Brně. Musím moc poděkovat za péči, která mi byla věnovaná ze strany paní Zdeňky Procházkové a Heleny Fejtlové. Strávil jsem více než hodinu ve velmi příjemném prostředí a obě dámy mne doslova obletovaly. Měly těžký úkol, nejsem zrovna standardních rozměrů, nicméně jsme společně našli řešení. Slíbené úpravy budou dokonce hotovy o den dříve, než potřebuji, tj. zítra. Hluboce smekám před Vámi nabízenou kvalitou obsluhy a sortimentem. Touto cestou děkuji dámám za jejich čas a vězte, že máte minimálně o dva spokojené zákazníky více. Mějte všichni pěkný den.

Ing. M. Kutnohorský

Již nebudu mít potřebu hledat jiný obchod

Vážený pane řediteli,

dne 6. 2. jsem navštívil Vaši prodejnu v Praze. Potřeboval jsem oblek. U Vaší firmy jsem ještě doposud nenakupoval, ale rozhodl jsem se zkusit něco nového. Přístup Vaší zaměstnankyně (bohužel nevím její jméno), byl naprosto dokonalý. Opravdu málokdy se člověk cítí tak příjemně a uvolněně v obchodě, jako jsem se cítil já. Gratuluji k výběru zaměstnanců a věřím, zejména po zkušenostech s konkurenčními prodejnami obleků, že již nebudu mít potřebu hledat jiný obchod. Děkuji.

S pozdravem

J. Klasna

Snoubenec vypadá prostě úžasně

Velice děkujeme za příjemně strávený čas ve vaší prodejně v Ústí nad Labem. Přestože partner nesnáší moc dobře nákupy oblečení, tak ta hodina a půl utekla velice rychle a byla i pro něj příjemná. Vybrali jsme velice krásný modročerný oblek, který mu dokonale padne a především on sám se v něm cítí moc dobře. Snoubenec vypadá prostě úžasně. Lepší služby jsme si nemohli přát. Obsluha byla na jedničku s hvězdičkou, příjemná a znalá. Velice jsme ocenili komplexnost, kdy k obleku máme košili, kravatu, opasek, boty a dokonce i ponožky. Určitě se ještě vrátíme a prodejnu v Ústí nad Labem doporučujeme a moc chválíme!

L. Ďurišová

Budu se těšit na další nákupy

Byl jsem již po druhé nakupovat ve vaši pobočce v Ostravě a opět velká spokojenost! Děkuji za skvělý přístup a profesionální jednání vašich zaměstnanců. Budu se těšit na další nákupy.

L. Pěgřímek

Chtěl bych vás informovat o své spokojenosti

Dobrý den, pane řediteli,

chtěl bych Vás informovat o své spokojenosti s prací prodejní asistentky Michaely Duškové v ostravské prodejně Bandi. Na jaře vdávám dceru a s nastávajícím zetěm jsme potřebovali tomu odpovídající oblečení. Asistentka Michaela Dušková se nám po celou dobu výběru obleků, košil, obuvi a dalších doplňků věnovala na velmi profesionální úrovni a pomohla nám s výběrem oblečení značky Bandi k naší velké spokojenosti. Slečna Michaela Dušková byla navíc velmi milá a při výběru oblečení vytvořila velmi příjemnou atmosféru tak, že jsme si ani neuvědomili, že jsme oblečení vybírali a zkoušeli více než dvě hodiny. Chtěl bych Vám poděkovat za přístup společnosti Bandi k zákazníkům a Vaším prostřednictvím také poděkovat asistentce Michaele Duškové za její profesionální přístup na té nejvyšší úrovni.

Z. Zabloudil

Byl jsem velmi příjemně překvapen

Vážený pane řediteli,

včera jsem navštívil Vaši prodejnu ve Vysočanech a velmi příjemně jsem byl překvapen znalostmi, přístupem a obsluhou pana Dominika Chalupského. Je to příjemný a znalý mladík. Ochota a trpělivost mu nechyběla! Velký dík ode mne. Přeji Vám i celé firmě krásné svátky a ještě jednou moc děkuji.

J. Salač

Věřím, že jsem u vás nenakupoval naposledy

Dobrý den,

chtěl bych vyjádřit svoji velkou spokojenost s nákupem v kamenné prodejně v Pardubicích. Přístup paní prodavačky Veroniky, která se nám věnovala, byl na vysoké profesionální úrovni. Jak jsem si ale všiml, tak takový přístup měly všechny prodavačky na prodejně. To se dnes už jen tak nevidí. Ještě jednou velké díky a věřím, že jsem u vás nenakupoval naposledy.

L. Mikolášek

Musím vyzdvihnout profesionální přístup k zákazníkovi

Dobrý den pane řediteli,

chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální a milý přístup vašich zaměstnanců při nákupu ve vaší prodejně v Plzni. V této prodejně jsem se vždy setkal zejména s osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Toto se mi opět potvrdilo i při nákupu obleku a dalších doplňků v prosinci letošního roku, kdy se mi věnovala vaše zaměstnankyně paní Iveta Lorencová. Musím vyzdvihnout její profesionální, milý a nevtíravý přístup k zákazníkovi. Byl jsem s výběrem a radou vaší zaměstnankyně paní Lorencové nadmíru spokojen.  

Se srdečným pozdravem  

JUDr. Josef RADA v.r.

V prodejně jsme se cítili velmi vítaně

Dobrý den,

dnes 12. 12. 2017 jsme s přítelem byli ve Vaší prodejně ve Vysočanech. Ujala se nás velmi sympatická prodavačka. S její pomocí jsme vybrali a vyzkoušeli nádherný pánský oblek. V prodejně jsme se cítili velmi vítaně. Oblek jsme si odnesli a těšíme se na další nákupy. Děkujeme za profesionální přístup a přejeme krásné svátky.

D. Petrová

Přístup vašich zaměstnanců byl perfektní

Dobrý den, pane řediteli,

minulý týden jsem nakupoval ve Vaší prodejně v Ostravě a chtěl bych Vám touto cestou sdělit mou zkušenost s obsluhujícím personálem. V ostravské prodejně jsem nakupoval již několikrát a musím říct, že lepší zkušenost jsem doposud nezažil. Hned při příchodu se mě ujal personál s omluvou, že musím chvilku počkat z důvodu velkého počtu zákazníků. Během čekací doby jsem pozoroval jak zákazníky, kteří byli obsluhováni přede mnou, tak i personál a musím konstatovat, že přístup Vašich zaměstnanců byl perfektní a na tom se i odrážela příjemná předvánoční atmosféra. Jak jsem přišel na řadu, ujala se mě paní Jana, které bych chtěl poděkovat nejen za velmi milý, profesionální a vstřícný přístup, ale i za lidskost, která se v jiných obchodech dle mého názoru vytratila. Už od příchodu i během nakupování jsem byl maximálně opečovávaný a nadmíru spokojený. Nebylo to jen nakupování, ale velmi příjemně strávený podvečer. Za to Vám a Vašemu ostravskému týmu patří velký dík. Přeji Vám krásné vánoční svátky, šťastný nový rok a spoustu spokojených zákazníků.

S pozdravem

M. Kubaczka

Byla jsem opravdu příjemně překvapená

Dobry den,

chtěla bych vyjádřit poděkování Vaší milé kolegyni Ireně z olomoucké prodejny. Byla jsem s přítelem vybírat oblek a vůbec jsem nečekala tak profesionální pomoc a milé vystupování od Vaší zaměstnankyně. Byla jsem z toho opravdu příjemně překvapená. S klidným srdcem budu váš obchod doporučovat. Těšíme se na příští návštěvu. Velmi děkujeme.

S přáním pěkného dne

Petra

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat

Vážený pane řediteli,

4. 12. 2017 jsem byl navštívit Vaší prodejnu v Pardubicích. Chtěl bych touto cestou moc poděkovat Vám, ale i mladé a sympatické paní prodavačce, která se mi ochotně věnovala. Poradila mi s výběrem obleku a až do samého konce odvedla perfektní profesionální práci, se kterou jsem se ještě nesetkal. Udělala na mě velký dojem. Jestli to půjde, poprosil bych o nějakou pochvalu pro ni, protože, pane řediteli, tahle paní Vám dělá dobré jméno. Na účtence je napsané jméno Anežka Mlynářová. Ještě jednou moc děkuji. 

Váš spokojený zákazník

P. Matyas

Z prodejny jsme odcházeli spokojeni

Dobrý den,

tímto bych chtěla poděkovat vaší odborné poradkyni Lucii za profesionální a velmi milý přístup. Věnovala se nám při včerejší návštěvě prodejny BANDI v Pardubicích, kterou jsme navštívili za účelem koupě pánského obleku. Paní Lucie nám velice ochotně poradila, vše vysvětlila a doporučila to nejvhodnější oblečení, a ještě jsme se dozvěděli spoustu informací týkajících se společenské etikety. Z prodejny jsme odcházeli spokojeni, a to nejen díky tomu, že jsme koupili to, co jsme chtěli, ale především díky přístupu paní Lucie. Po této zkušenosti velice ráda tuto prodejnu doporučím svým známým a určitě i já ji v budoucnu navštívím.

Ještě jednou moc děkuji.

Š. Kolcová

Chtěl bych vám velmi poděkovat za akci IZS

Dobrý den,

chtěl bych Vám velmi poděkovat za akci, kterou děláte pro příslušníky IZS. Slevu pro složky IZS jsem letos využil poprvé a konkrétně ve Vaší provozovně v Praze-Vysočanech. Zde se mi plně věnoval pan Josef, který mi ochotně a rád pomohl s mým výběrem. Po celou dobu pan Josef vystupoval velmi profesionálně a já tak pochopil, proč na trhu nemáte konkurenci. Práce v ozbrojených složkách není jednoduchá a mnoho lidí v dnešní době nás nemá v oblibě. Po mé návštěvě Vaší provozovny jsem nedostal jen kvalitní a reprezentativní oblečení. Dostal jsem i novou energii a naději, že to, co děláme, děláme dobře. Že jsou ještě lidé, kterým záleží na dodržování zákonů a slušném chování. Chtěl bych Vám touto cestou dát zpětnou vazbu. Děkuji Vám a Vašim zaměstnancům za realizování této akce. Blíží se konec roku a já bych Vám do roku nového rád popřál mnoho zdraví a pracovních úspěchů.

S úctou a pozdravem

Ing. P. Vopalecký, DiS.

Bylo to perfektní

Dobrý den,

dne 26. 11. jsem nakoupil ve Vaší ostravské prodejně BANDI a rád bych se s Vámi podělil o mou velice příjemnou zkušenost. Začala se mi věnovat Vaše odborná poradkyně Markéta Tomášková a bylo to perfektní. Je velice profesionální, ochotná, rychlá a skvěle nám vše doporučila. Proto jsem se rozhodl, že Vám to musím napsat. Vím, jak to v reálu chodí. Negativní zpětnou vazbu dá každý, pozitivní nedá nikdo. To byl taky jeden z důvodu proč jsem Vám chtěl napsat, a touto cestou paní Markétu pochválit.

S pozdravem

M. Karpeta


Jsem velmi spokojen a Vašich služeb využiji i v budoucnu

Vážený pane řediteli,

rád bych touto cestou vyjádřil spokojenost s nákupem ve Vaší prodejně v Plzni. Odborný poradce, pan David Procházka, se nám věnoval velice dobře. Byl jsem překvapen, s jakým zaujetím a profesionalitou trpělivě vysvětlil vše nezbytné pro zakoupení obleku. Opravdu jsem ještě nenarazil v jakékoli prodejně na takový přístup. Jsem velmi spokojen a Vašich služeb využiji i v budoucnu.

J. Šindelář

Rád bych tímto vyjádřil pochvalu

Vážený pane řediteli,

dnes jsem navštívil Vaši prodejnu na Budějovické ulici v Praze. Potřeboval jsem nový oblek na firemní akci. Rád bych tímto vyjádřil pochvalu a poděkoval paní Tereze Syrovátkové, která mi naprosto profesionálně pomohla s výběrem vhodného obleku včetně doplňků. Musím říci, že s tak příjemným, ochotným a profesionálním přístupem jsem se ještě nesetkal. Na závěr musím dodat, že jsem doposud obleky kupoval u konkurenčních značek, ovšem od dnešního dne máte nového a věrného zákazníka, který bude nakupovat obleky BANDI. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den

P. Moucha

Dovolte mi podělit se o velmi příjemný zážitek

Vážený pane řediteli,

dovolte mi podělit se s Vámi o velmi příjemný zážitek. Včera jsem byl nakupovat v prodejně na Praze 4. Ujala se mne paní Eva Jurášová. Její přístup, ochota a nasazení byly výjimečné. Po celou dobu se mi věnovala velmi ochotně a profesionálně. Bylo mi potěšením a s nákupem jsem velmi spokojen. Využívám tuto cestu k poděkování a přání všeho dobrého.

S pozdravem

M. Divíšek

Chci vyjádřit velkou spokojenost

Vážený pane řediteli,

chci vyjádřit velkou spokojenost s prodavačkou v olomoucké prodejně BANDI Kristýnou Strakovou. S tak profesionálním přístupem k zákazníkovi při nakupování společenského obleku s doplňky (oblékla mě úplně celého) jsem se ještě nesetkal. A to mi není dvacet a nenakupoval jsem poprvé. To, co dokázala Vaše prodavačka za 70 minut, tedy vše vysvětlit nenásilnou formou, to nedokázala moje paní za dvacet let. Kristýna byla milá, trpělivá, profesionální, prostě Paní prodavačka. Já jsem jí samozřejmě na místě poděkoval, ale moc bych si přál, kdyby toto moje poděkování slyšela i od vás. Děkuji a budu Vaši firmu vždy a všude doporučovat. 

J. Nykl

Odešel jsem spokojen

Dobrý den,

v dnešní době není příliš zvykem chválit, nýbrž spíše kritizovat. Dovolte mi však jít proti proudu. Rád bych skrze Vás, pane řediteli, poděkoval a na dálku ještě jednou pochválil paní Lucii z ostravské prodejny BANDI. Zakoupil jsem zde oblek a přístup výše uvedené paní, která se o mě starala, mě naprosto uchvátil. Stejně tak mě ohromil i přístup ostatních zaměstnanců, se kterými jsem v této prodejně přišel do styku. Ještě jednou děkuji. Odešel jsem spokojen tak, jak se mi to ještě nestalo.

L. Horký

Rozhodně jsme u vás nenakupovali naposled

Dobrý den,

dnes jsem nakoupila ve Vašem obchodě v Plzni na Rokycanské třídě. Byla jsem moc mile překvapená cenami i neskutečně milou blonďatou slečnou, která se mému synovi věnovala. Během chvíle vybrala dokonale padnoucí oblek, košili, pásek, motýlka a ponožky, a ještě mi pochválila kabelku. Vše jsme si odnesli v krásném obalu. Určitě Vás budu doporučovat dále a rozhodně jsme nenakupovali naposled! Ještě jednou moc děkuji.

Určitě přijdu znovu

Dobrý den,

jsem plný pozitivních a úžasných dojmů po dnešním nákupu ve vaší plzeňské prodejně. Zejména bych rád ocenil vřelý a naprosto profesionální přístup odborné poradkyně Ivety, která byla opravdu skvělá! Děkuji za příjemný nákup. Určitě přijdu znovu.

J. Váňa

Posílám velkou pochvalu

Dobrý den,

posílám velkou pochvalu na Vaše zaměstnankyně Lucii Najdekovou a Hanu Kováčovou. Objednala jsem si u Vás pánskou košili s vyzvednutím na e-shopu. Nikde jsem se nikdy nesetkala s tak milým a přívětivým přístupem jako na telefonní lince, kdy jsem žádala informace o doručení zásilky. Takové profesionální jednání zaslouží pochvalu! Opravdu jsem byla velmi mile překvapena. Paní Lucie byla nadmíru ochotná a obětavá. Ještě jednou Vám děkuji. Při vyzvednutí zboží to bylo naprosto stejné. Alespoň někde jsem měla pocit, že nakupování může být i velmi příjemné.

R. Przeczková

S takovou ochotou a profesionalitou jsem se dlouho nesetkal

Dobrý den,

dnes jsem byl v obchodě BANDI v Pardubicích. Odnesl jsem si nejen oblek, ale i košili a opasek. Ačkoli jsem byl přesvědčen, že si jdu pouze pro oblek. S takovou ochotou a profesionalitou jsem se dlouho nesetkal. Teď už jsem si na 100 % jistý, že nebudu nakupovat jinde než v tomto obchodě. Jsem zvyklý ze zaměstnání, že si za kvalitu musí člověk připlatit a tady se ta kvalita přístupu opravdu vyplácí a nejedná se rozhodně o špatně investované peníze. Ještě jednou díky za tak příjemný nákup...


S přáním hezkého dne

J. Myška


Bylo to úplně úžasné

Dobrý den,

včera jsme navštívili několik obchodů s obleky v Českých Budějovicích a nikde jsme nebyli spokojeni. Bylo 17:30, když jsme přišli do vašeho obchodu, který měl zavírat v 18:00. Slečny se nám věnovaly skoro do 18:30 a nic pro ně nebyl problém. Bylo to úplně úžasné. Věnovaly se nám a dělaly vše k naší spokojenosti. Lepší servis a proškolený personál jsem ještě neviděla. Oblek jsme si u vás koupili na svatbu a promoci. Dokonce jsme koupili i boty a svatební kravatu.

Děkujeme.

L. Špátová

Opravdu se u vás cítíme jako vážení zákazníci

Vážení obchodní přátelé,

ráda bych touto cestou moc poděkovala slečně Markétě Tomáškové za její vzorný, vysoce profesionální a velice trpělivý přístup. Jako většina mužů i můj manžel považuje nákupy oblečení za něco extrémně nepříjemného a snaží se jim pokud možno vyhnout. Díky pomoci slečny Markéty jsme nákup ve vaší prodejně "přežili bez úhony" a odcházeli jsme velice spokojeni. Současně chci pochválit perfektní obsluhu i ostatního personálu vaší prodejny. Díky perfektním službám k vám rádi chodíme. Opravdu se u vás cítíme jako vážení zákazníci. Když někdo z našich známých či rodiny potřebuje obléknout "pánskou polovičku", posíláme jej automaticky k vám. Prosím předejte vedení vaší společnosti naši obrovskou pochvalu.

Přejeme vám hodně úspěchů.

S pozdravem

Ing. L. Jurečková

Dokonale se o mě postarali

Vážená paní, vážený pane,


musím si postěžovat :-). Už 2x jsem byl ve vašem obchodě BANDI v Praze 4 a ať dělám, co dělám, vždycky je obsluha v obchodě úžasná. Jak paní Eva Jurášová, tak pan Alexej Nikišenko se o mě dokonale postarali. I když jsem vždycky přišel pro jednu věc (vždy pro sako k džínám), odešel jsem poprvé nadšený s oblekem, dvěma košilemi, páskem, botami, kravatou, ponožkami a sakem, dnes pak s dvěma saky, modrými a červenými kalhotami (nevěřil bych, že budu nosit červené kalhoty). Koupil jsem si ještě 2 košile, 2 pásky a 4 páry ponožek, motýlek, kapesníček a leštidlo na boty. Tak si chci stěžovat :-). Asi bych neměl vůbec už do vašich obchodů chodit... Nezbude mi na chleba. Tak jsem k vám poslal mého dobrého kamaráda alespoň pro sako. Chudák… Šel pouze pro sako a k tomu si odnesl oblek, boty, pásek a kravatu. Jediné vysvětlení se mi nabízí. Váš personál nás hypnotizuje a my nevíme, co děláme… :-)
Moc vám děkuji za velmi vstřícný a empatický přístup vašeho personálu. Chtěl bych tímto paní Evě a panu Alexeji poděkovat. Jsou skvělí a vybrat oblečení byla zábava a legrace. Děkuji a přeji vám mnoho úspěchů. Spíše vám asi kdekdo píše stížnost. Tak jsem se toho držel ;-) Moc děkuji!

S přátelským pozdravem

R. Vacek

Do Vaší prodejny se opět vrátím

Vážený pane řediteli, vážení zaměstnanci společnosti BANDI,

při plném vědomí toho, že od výroby textilie až do okamžiku, kdy jsem si u Vás dnes zakoupil oblek, je třeba součinnosti mnoha lidí i profesí, jejichž součinností vznikne oblek, Vám chci poděkovat. Tento můj symbolický dík patří opravdu všem, avšak velice rád bych se přimluvil za pochvalu pro Vaši zaměstnankyni, která mi dnes oblek prodávala ve Vaší prodejně v Praze Vysočanech. Na jméno jsem se bohužel nezeptal, ale jednalo se o blondýnu v modrém kostýmu, která se mi od první chvíle věnovala s maximálně profesionální a přesnou péčí. Vyslechla mé představy a hned na první pokus přinesla oblek, který mi v danou chvíli po všech stránkách vyhovoval. Pomohla mi se zkouškou obleku a při velmi příjemné konverzaci jsme vybrali košili i kravatu. Je neuvěřitelně příjemný pocit, potkat se s profesionálním přístupem spojeným s radostí z práce. Přál bych si, aby všichni Ti, jejichž práci dnes Vaše prodavačka prodala, věděli, že ti, kteří stojí mezi Vaší společností a zákazníkem, jsou profesionálové, kteří nezkazí úsilí, které za ušitím obleku stojí. Srdečně Vám děkuji a přeji zdar ve Vašem podnikání. Po mé dnešní první zkušenosti Vás mohu ujistit o tom, že do Vaší prodejny opět zavítám, neboť přístup Vaší prodavačky mě opravdu přesvědčil, že jsem na správném místě s bezvadným servisem. Pokud je možné paní prodavačce vyjádřit díky Vašim prostřednictvím, potěšilo by mě, pokud byste tak učinil. Rád bych jí udělal radost.

Se srdečným pozdravem,

M. Zajíček

Boli sme s nevestou dokonale zladení

Dobrý deň,

chcem sa ešte raz poďakovať za pomoc pri výbere oblekov a doplnkov. Neviem, či si ma budete pamätať, ale bol som na predajni v Brne v sobotu v polovici septembra. Boli sme s nevestou dokonale zladení. Ďakujem pekne.

Od prvního okamžiku jsem se nestačil divit

Přeji dobrý den pane řediteli,

na počátku mého e-mailu bych navrhoval, aby se k Vám dostaly i poznatky o tom, že Vaši zaměstnanci jsou profesionálové a milí lidé, kteří svým přístupem dokáží zaujmout zákazníka a předat mu všechny své vědomosti. Dne 29. 9. 2017 jsem byl se svou manželkou nakupovat v prodejně v Pardubicích. Musím říci, že mě zaujal interiér prodejny – to při vstupu, včetně motocyklu Jawa za výlohou. Takže nic nebylo v nepořádku, nejsem nespokojen, žádné nesrovnalosti jsem neshledal a není nic, co by se mi nelíbilo. Ujala se nás, tedy spíše mě, dle vzhledu slečna Anežka Mlynářová a v podstatě od prvního okamžiku jsem se nestačil divit. Naprosto upřímně – velice šikovná mladá dáma, která dělá Vaší firmě opravdu dobré jméno. Anežka, tak jak měla své křestní jméno na jmenovce, mě ujistila, že jsem udělal jen dobře, že jsem se šel obléknout k Vaší firmě. O konkurenci, dá-li se tak nazvat, se zmiňovat nebudu. Již Vás nebudu unavovat svými dojmy, které jsou jen nejlepší. Chtěl bych, abyste této odbornici na svém místě tlumočil mé poděkování za čas, který mně s mou manželkou věnovala. Díky její péči jsem si u Vás vybral oblek včetně doplňků, v kterém se cítím velmi dobře. Děkuji, že zaměstnáváte mladé lidi, kteří své práci rozumí. Jen na okraj, profesí jsem policejní vyšetřovatel a jako neuvolněný zastávám funkci starosty obce.

S pozdravem

Mgr. J. Havránek

Už nemám důvod chodit do jiné prodejny

Dobrý den pane řediteli,

chci vyjádřit velký dík a úctu vašemu personálu za poskytnuté rady a pomoc s výběrem hned několika druhů zboží. Vystupování obou asistentek na mě působilo vysoce profesionálně! Dostal jsem se k Vám jako člen integrovaného záchranného systému hlavního města Prahy, kterému vaše firma poskytla zvýhodněnou akci, čehož si vážím. Kvůli tomu už nemám důvod chodit do jiné prodejny s tímto sortimentem a velice rád vás doporučuji svým kolegům. Přeji přemíru spokojených zákazníků.

S pozdravem Petr Bouzek

Mě i mou ženu ohromil naprosto profesionální přístup

Dobrý den,

na poslední chvíli jsem sháněl oblek a vaše prodejna v Českých Budějovicích mi byla doporučena přáteli. Nejen, že mě potěšila cena zboží a rychlost krejčovských úprav, ale naprosto mě i mou ženu ohromil přístup skutečného profesionála, odborného poradce Michala Barouše. I když jsem přišel oblečen v riflích, tričku a teniskách, tak ho to nevyvedlo z míry a věnoval se mi, jako bych byl zámožný muž. Nejenže byl milý, nevtíravý, ale vše mi vysvětlil, nepoučoval, krásnou formou se mnou vše zkonzultoval a doporučil. Proto vám píši, protože s takovým přístupem jsem se ještě nesetkal. A protože jsem byl velmi spokojený s výběrem, doporučením, krejčovskou úpravou a prostě s celou koupí, tak jsem ještě natěšen zajel do zmíněného obchodu týž den pro kompletní oblečení pro mého syna. Ten byl také velmi překvapen, jak je tento odborný poradce výborný. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další návštěvu ve vašem obchodě v Českých Budějovicích.

Nemohli jsme si vybrat lépe

Dobrý den,

dnes jsme byli s přítelkyní kupovat oblek na svatbu, která se nám koná příští rok. Proběhli jsme neskutečné množství krámů a při zoufalství z toho, že na sebe nedostanu jiný oblek než ušitý na míru jsme zašli do obchodu BANDI. Nemohli jsme si vybrat lépe. Personál byl naprosto úžasný. Slečna se jen podívala a hned viděla, jakou mi přidělit velikost a doplňky k obleku. Vše padlo jak má a s úsměvem jsme odešli velice spokojeni. Moc děkujeme vašemu týmu za skvělou práci.

Musím ocenit vysoce profesionální přístup

Dobrý den,

musím ocenit vysoce profesionální přístup vašich prodavaček v Ústí nad Labem. Opravdu maximální spokojenost. Také dnešní nákup byl velmi příjemný.

Zdravím do Ústí

K. Slapnička

Snaha vyhovět, profesionální nasazení a skvělá atmosféra

Dobrý den,

ráda bych poděkovala panu Michalovi, který nám včera odpoledne pomohl vybrat oblek pro mého syna do tanečních. Udělala na nás dojem jeho profesionalita a nasazení, snaha vyhovět našim požadavkům, to jak nám vše vysvětlil i atmosféra v prodejně. Vybrané zboží jsme si zamluvili a vrátili se pro něj později. Platbu jsme řešili s jeho milými kolegyněmi. Neměli jsme tedy možnost mu sdělit naše pocity osobně.

Takže díky a na shledanou :-)

Ing. P. Kružberská


Chtěl bych vyjádřit velký obdiv

Dobrý den,

dnes 9. 9. 2017 jsem byl ve vaší prodejně BANDI v Brně kupovat oblek pro syna. Obsluhoval nás prodavač se jmenovkou Nikola. Chtěl bych vyjádřit veliký obdiv k jeho vystupování a znalostem. Je to člověk, který dělá dobré jméno Vaší firmě. Je to člověk na svém místě. Važte si ho. Takových je v obchodech opravdu velmi málo.

V. Maloušek

Ještě jsem se nesetkal s takovou ochotou vůči zákazníkům

Dobrý den, pane řediteli,

rád bych touto cestou poděkoval Vám za tak skvělý obchod. Posledních pár měsíců řeším situaci s obleky a musím říct, že Vaši zaměstnanci jsou naprosto výjimeční a profesionální. Ještě jsem se nesetkal s takovou ochotou vůči zákazníkům. Jedná se o dva pány: p. Konečný a také p. Volský, kteří se postarali nejdříve o výběr obleku, následnou reklamaci a potom znovu výběr. Asistence při výběru začala na pobočce na Vysočanech v Praze. Jsem velice rad, že se o mě starali právě tito lidé! Doufám, že můj e-mail se k Vám dostane.

S pozdravem, od teď už Váš stály zákazník,

M. Kolesnyk

Překvapilo mě stylové prostředí a přístup vašich zaměstnankyň

Dobrý den,

dnes jsem poprvé navštívil Vaši prodejnu, resp. výdejnu eshopu v Ostravě. Velmi příjemně mě překvapilo stylové prostředí i přístup obou Vašich zaměstnankyň na této prodejně. Dámy se nám ochotně věnovaly, dostali jsme i kávu a nakoupili jsme s partnerkou to, co jsme potřebovali. Děkuji za to, že jsme odcházeli nadmíru spokojeni a s dobrým pocitem.

S pozdravem P. Hora

Výdejna e-shopu – stylové prostředí a profesionální přístup

Dobrý den,

dnes jsem poprvé navštívil Vaši prodejnu, resp. e-shop v Ostravě u Fabricu. Velmi příjemně mě překvapilo stylové prostředí i přístup obou Vašich zaměstnankyň na této prodejně. Dámy se nám ochotně věnovaly, dostali jsme i kávu a nakoupili jsme s partnerkou to, co jsme potřebovali. Děkuji za to, že jsme odcházeli nadmíru spokojení a s dobrým pocitem.

S pozdravem

P. Hora

Děkujeme za milý přístup a odborné rady

Dobrý den, ráda bych poděkovala slečně Tereze Kárníkové, která se o nás vzorně starala během nákupu obleku a doplňků pro mého manžela a syna na svatbu v červenci a v srpnu 2017. Slečna Kárníková byla velmi ochotná a přátelská, zároveň nám velmi odborně poradila. Ještě jednou děkujeme za tak milý přístup při nakupování oblečení na významnou rodinnou událost.

S přátelským pozdravem

Ing. H. Pánková

Prodejna BANDI zvítězila

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval za velmi vstřícný a profesionální servis celému kolektivu BANDI, pobočka Praha 4 - Michle. Vybíral jsem si oblek na svoji svatbu a volba BANDI se ukázala býti správnou. Navštívil jsem vícero obchodů, avšak prodejna BANDI zvítězila. Milé, čisté a příjemně chlazené prostředí, na rozdíl od konkurence bez otravného „hudebního“ smogu, péče jednoho prodejce po celou dobu nákupu, dostatek času na výběr oblečení, profesionální poradenství a v neposlední řadě sympatické občerstvení pro mě i mou snoubenku. To vše jsou střípky, které dohromady složily mozaiku velmi příjemného nákupu, u jehož konce nemrzí sáhnout do peněženky. Vaše služby určitě doporučím svému okolí. Zejména bych rád poděkoval Daně Bílé, dále pak z prvního kola nákupu její sympatické kolegyni - blondýnce, jejíž jméno jsem si bohužel nezapamatoval. Speciální dík pak zasílám Alexeji Nikišenkovi, který rozumí chlapské duši natolik, že se v pravý okamžik umí objevit u znaveného klienta a povzbudit ho sympatickou nabídkou panáčka nebo vína. ;-) Na svoji svatbu se těším od samého začátku, nyní mám však o důvod více, protože budu díky BANDI opravdu dobře oháknutý. ;-) Děkuji, přeji mnoho pracovních úspěchů a krásný den.

M. Typlt

Máte pěkné výrobky a hlavně super personál

Dobrý den,

máte pěkné výrobky a hlavně super personál. Včera jsem si u vás koupil oblek a musím ocenit hlavně úžasný přístup paní Zmatlíkové, která skvěle pomáhala s výběrem obleku. Díky ní jste získali věrného zákazníka. Příště u ní rád opět nakoupím a doporučím vás.

Hezký den

P. Kusý

Oceňuji profesionalitu a přehled

Dobrý den, pane řediteli,

dnes jsme byli vybírat svatební oblek ve Vaší prodejně v Plzni. Věnoval se nám manažer prodejny, pan Nágr. Chtěl bych touto cestou ocenit jeho profesionalitu a přehled. Určitě Vaše služby doporučím známým a přátelům.

S pozdravem

M. Holčák

S výběrem pánského obleku jsme velmi spokojeni

Vážený pane řediteli,

rádi bychom touto cestou vyjádřili pochvalu Vaší zaměstnankyni paní Evě Jurášové z pobočky v Praze 4 - Michle. Dne 21.07.2017 jsme navštívili tuto pobočku, kde se nám paní Eva Jurášová ochotně věnovala. Chválíme její odborné znalosti a profesionální přístup ke klientovi. S konečným výběrem pánského obleku jsme byli velmi spokojeni. Velkou měrou k tomuto výběru přispěla paní Eva Jurášová. K takovým zaměstnancům můžeme jen gratulovat.

S přátelským pozdravem manželé Harsovi

Celý nákup jsme si nesmírně užili

Dobry den,

dnes 22.7.17 jsem navštívil prodejnu v Pardubicích za účelem pořídit si nový oblek na svatbu. Po příchodu do prodejny jsme spolu se snoubenkou byli během několika málo okamžiků osloveni zaměstnankyní, jejíž jméno si bohužel nepamatuji. Bylo mi velmi příjemné s jakou péči se nám věnovala po celou dobu. Nejen že mi pomohla vybrat oblek, který mi padl jako kdyby byl na míru, ale také vše doplnila znalostmi pravidel společenské etikety. Zkrátka celý nákup jsme si nesmírně užili. Přistup zaměstnanců byl naprosto profesionální a přátelský. Velmi nenuceně jsem si k obleku dokoupil všechny potřebné doplňky, i přesto že jsem to v plánu neměl. Zaměstnanci pardubické prodejny by mohli být vzorem pro pracovníky v obchodu a službách. Vše bylo při placení završeno příjemnými drobnými dárky.

S pozdravem D. Šaradín a T. Pacáková budoucí Šaradínová.

Chtěl bych poděkovat prodávajícím z e-shopu www.BandiVamos.cz

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat prodávajícím z BANDI e-shop - výdejního místa v Ostravě, za nevšedně příjemný zážitek z nakupování. Ač jsem nedělal žádnou velkou objednávku, ani nejsem známá osobnost, jejich servis byl jako pro VIP! Jistě se rád vrátím. Zvlášť děkuji za profesionální a ochotný přístup odborné poradkyni Lucii Najdekové. Její přehled a vstřícný přístup dává kupujícímu jistotu, že dostává služby vysoké úrovně a kvality. Paní Lucie Najdeková je skutečnou tváří značky BANDI a já jen doufám, že takové zaměstnance máte nebo budete mít na všech pobočkách, protože vytváří nezapomenutelný pocit z nakupování!

S přáním mnoha dalších spokojených klientů

Bc. S. Przeczek, DiS.

Rád bych se s vámi podělil o zážitek z mého nákupu

Dobrý den,

rád bych se s Vámi podělil o zážitek z mého nákupu. Dne 6. 7. 2017 jsem měl možnost navštívit pardubickou prodejnu Pánské obleky BANDI. Během chvilky se mě ujala slečna Veronika. Musím velmi pozitivně hodnotit její přístup k zákazníkovi. Měl jsem určitou představu o obleku, který chci pořídit, ale slečna Veronika díky své profesionalitě předčila má očekávání a navrhla mi vhodnou kombinaci, v níž jsem se cítil velmi pohodlně. Rád bych touto cestou poděkovat slečně Veronice za pozitivní zkušenost a pogratuloval k tak znalému personálu. Doufám, že budu mít brzy cestu kolem a opět budu mít možnost navštívit váš obchod.

 

S pozdravem a přáním krásného dne,

 

M. Pařil

Pochvala za profesionální přístup a ochotu

Dobrý den, rád bych touto cestou pochválil Vaši pracovnici Zdenku v brněnské prodejně. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a ochotě jsme dne 7.7. nakoupili poměrně velké množství položek během příjemně krátké doby. Co donesla, to sedělo. Připravuji se na dlouhodobý pobyt v zahraničí a čas je pro mě vzácná komodita, takže si cením velké efektivity nákupu.

S přáním hezkého dne a dalších úspěchů

M. Bartoň

Vaše pracovnice dělají lidem radost

Dobry večer,

sedím doma a až nyní jsem se uklidnila po nákupu ve Vaší prodejně v Ústí nad Labem. Byla jsem se synem a jeho přítelkyní nakupovat oblek. Syn je pracovně vytížený, přišli jsme asi v 17:40 do prodejny v Ústí nad Labem. Prodávající byla milá a nedávala nijak najevo, že je čas před uzavřením. V přátelském a milém prostředí začal doslova koncert. Radost jak z mladé, šikovné prodávající tak z celého usměvavého kolektivu. Syna jsme ustrojili komplet i s ponožkami, páskem, obuví, košilí a kravatou. Drobná úprava, vše padnoucí a pěkně s informacemi, jak se dobře pohybovat v oblečení od vás ve společnosti. Je mi 56 let a nesetkala jsem se doposud s takovým přístupem a prodejem pro běžného zákazníka. Všude Vás budu chválit, díky, že jste a Vaše pracovnice dělají lidem radost.

Děkuji, Baliharová

S tak vysokou profesionalitou jsme se ještě nikde nesetkali

Dobrý den,
včera jsem zakoupil ve vaší prodejně v Plzni pánský oblek s doplňky. Protože obleky nekupuji každý den, mé znalosti problematiky byly minimální. Ujala se nás slečna/paní Veronika. S vysokou profesionalitou a trpělivostí s námi vybrala velikost, střih,barvu a účel, pro který je oblek určen. Po vyzkoušení obleku, včetně kompletních doplňků, jsme sladili jejich barvy s barvami šatů manželky. Po celou dobu zkoušení se Veronika chovala velmi vstřícně,mile, ale přitom nevtíravě. Samozřejmě před koupí jsme navštívili několik jiných prodejen, ale s takovým přístupem a profesionalitou jsme se zdaleka nesetkali.
Veroniko, díky!

J. Nosek

Držím vám palce

Dobrý den,

minulý pátek jsem u vás byla s kamarádem vybírat oblek na svatbu. Bylo to pravděpodobně v prodejně ve Vysočanech. Váš zaměstnanec se jmenoval Dominik. Byl velmi milý, ochotný, nabízel nám nejen další možnosti, ale služby. Já (a i celá naše banda) jsem byla maximálně spokojená. Moc děkujeme, cítila jsem se u vás jako doma. Držím vám palce, hezký den.

T. Vančatová

Již dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem

Dobrý den,

jen bych Vám chtěla sdělit, a sice v žádném případě ne stížnost, ale velkou poctu, že mezi Vaše zaměstnance patří slečna/paní Lucie Šmídová z pobočky Ostrava. Tato poradkyně dle mého názoru odvedla dnes neskutečnou odbornost při prodeji obleku včetně doplňkové nabídky. Manžel si přišel koupit do Vaší prodejny pouze oblek a důrazně podotýkám, že odešel velmi spokojen s oblekem, košilí, motýlkem, botami, ponožkami a páskem do kalhot. Při výběru obleku byly nabídnuty věci navíc sl./paní Šmídovou z našeho pohledu velmi odborně a nenásilně. Pracuji jako manažerka pro jednu nejmenovanou firmu v oboru obchodu, takže mi přístup personálu obchodu-prodejny není cizí. Opravdu musím potvrdit, že již dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem.

Zdraví R. Válková

Do vaší prodejny se znovu vrátím

Jsem ve velkém spěchu, a přesto si musím najít čas Vám dnes napsat toto poděkování.
Dnes ráno (16.6.2017), jsem navštívil Vaši prodejnu na Rokycanské ulici v Plzni. Důvodem mé návštěvy byla nutnost sehnat velmi rychle nové boty a košili, neboť jsem před několika dny dostal životní příležitost získání smlouvy s jednou zemí na blízkém východě, a byl jsem pozván na audienci přímo k prezidentovi tohoto státu.
U vchodu do prodejny jsem se setkal s Vaším zaměstnancem, který mi vysvětlil že prodejna otevírá až od 10:00 a zároveň se zeptal jestli mi může nějak pomoci. Vysvětlil jsem že v 10:00 musím již odjíždět na letiště. Poté jsem byl pozván dále do prodejny a tento pán (jeho jméno bohužel neznám) se o mne perfektně a profesionálně postaral.
Většinu života se věnuji obchodu a proto si velmi vážím tohoto přístupu a opět musím konstatovat, že se do Vaší prodejny znovu vrátím.

J. Máca

Určitě vás budeme doporučovat

Dobrý den,

moc radi bychom ještě jednou poděkovali za včerejší pomoc při výběru obleku pro mého přítele na svatbu. Ujala se nás slečna nebo pani Tereza-blondýnka nevím příjmení ;). Nemuseli jsme ani nic říkat a hned věděla, co mému příteli padne. Byla neskutečně milá a ochotná a díky ní jsme vybrali vše co je potřeba :). V dnešní době mě tento přístup velice mile překvapil, proto jsme se rozhodli touto cestou ještě jednou poděkovat, a je dobré myslím vědět, jak Vaši zaměstnanci fungují, protože podle toho se klienti vrací :). Určitě Vas budeme doporučovat známým a my sami k Vám rádi zavítáme znovu, až budeme hledat zase správný oblek :).

Takže ještě jednou děkujeme, Terezko, za pomoc, jak při výběru správného obleku pro ženicha ,tak výběru košile a motýlka pro našeho syna :)

Pěkný zbytek dne

T. Rezková a D. Král

S výběrem jsem velmi spokojen

Dobrý den,

dnes jsem na vaší prodejně v Olomouci kupoval oblek na svatbu. Nehledal jsem nic drahého, protože kromě svatby v tom chodit moc nebudu. I tak se o mě na vaší prodejně vzorně a trpělivě starali a musím říci, že i s výběrem jsem velmi spokojen. Velké dík za jejich práci.

S pozdravem

P. Vařeka

Tato zkušenost nám vyrazila dech

Dobry den,

nedávno jsme navštívili vaši prodejnu v Brně, kde jsme oblékali mého bratra na svatbu. Věnovala se nám po celou dobu paní Aneta. V dnešní době není vůbec zvykem potkat v obchodech s oblečením někoho milého. Jenže ona nebyla jen milá, ale naprosto profesionální, vstřícná, empatická, vše vysvětlila, doporučila a vůbec nás nemrzelo, že jsme u vás nechali za oblek s doplňky 15.000 Kč. Tato zkušenost nám tak vyrazila dech, že jsme vás doporučili dál a vím alespoň o dalších 5 lidech, kteří si u vás již nakoupili. Je skvělé, že existují firmy, které zaměstnávají takové jedničky, jako byla paní Aneta. Prosím, vzkažte ji můj dík a obdiv. Takové odborníky dneska málokdy potkáte. Vy ji máte a važte si ji, prosím.

M. Pazderský, Tišnov

Určitě vás mohu všem ostatním vřele doporučit

Dobrý den,

velmi rád bych Vám touto cestou chtěl zaslat zpětnou vazbu na můj včerejší nákup ve Vaší provozovně na Praze 4. Obsluhovala mě slečna Klára Bobrovská, která mi byla velmi nápomocna s výběrem i radou, vše mi ochotně vysvětlila a nákup komplet oblečení na svatbu se tak pro mě stal příjemným zážitkem. Chtěl bych Vám, a hlavně jí touto cestou velmi poděkovat. Byl jsem ze servisu, který se mi dostal opravdu nadšený. Z nového obleku a doplňků mám velkou radost. Určitě vás mohu všem ostatním vřele doporučit. Ještě jednou děkuji a přeji Vám spoustu stejně spokojených zákazníků.

S přátelským pozdravem

J. Komzák

Poděkování za perfektní servis

Dobrý den,

chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za včerejší perfektní servis při výběru obleku, všeho co k tomu patří a vašemu personálu. Bohužel si nepamatujeme jméno paní, která nás měla na starosti.

Každopádně, již poněkolikáté jsme se přesvědčili, že při výběru obleku jsme vždy udělali dobře, když jsme se obrátili na vaši pobočku. Je znát profesionalita personálu a ochota pracovat pro zákazníka.

Váš obchod budeme doporučovat nadále, jak to již samozřejmě děláme :).

Děkujeme. Hezký den. Manželé Dukátovi

Poděkování za odborné rady

Vážený pane řediteli,

včera jsem měl po delší době opět možnost navštívit Váši prodejnu v Ostravě. Máte skutečně velmi pěkné a vkusné zboží. Krásné prodejny, které dávají kupujícímu pocit klidu a příjemného nakupování.

Rád bych touto cestou poděkoval paní Kristýně. Málo kdy a málo kde se člověk setká s tak příjemnou, empatickou a v neposlední řadě fundovanou mladou paní. To co jsem ocenil nejvíce bylo, že mi paní Kristýna poradila, nejen jaký oblek si mám vybrat k mé postavě, ale také jak a s čím ho sladit. Obleky si kupuji již roky, ale nikde jsem se v podstatě nesetkal s tím, že by mi někdo řekl, že mi kapsy u kalhot odstávají, a že by byl pro můj typ postavy vhodný jiný střih kalhot a podobné drobnosti. Vše mi bylo podáno velmi profesionálně a zároveň velmi příjemným způsobem. Vaše konkurence jde cestou prodat za každou cenu, ať v tom člověk vypadá jak chce, hlavně že máme prodáno. Po pravdě je toto velmi krátkozraké a velmi rychlá cesta jak ztratit zákazníka.

Sám jsem ředitel společnosti a vím, kolik práce dá člověku vybudovat silnou a stabilní společnost. A také dobře vím, že k tomu potřebujeme mít kolem sebe tým lidí, na který se můžeme spolehnout. A také dobře vím, jak těžko se tito lidé hledají. :-)

V Březnu se k Vám zase velmi rád vrátím a do té doby přeji Vám i všem Vašim zaměstnancům hodně stejně spokojených zákazníků, jako jsem já, pokaždé když k Vám zavítám. 

Jen možná taková drobnost. Pokaždé, když k vám jedu, mám problémy s parkováním. Máte pouze dvě parkovací místa. Včera mi trvalo takřka čtvrt hodiny, než se mi podařilo zaparkovat. :-)

S pozdravem a přáním úspěšného dne

Martin Havlín

Poděkování za profesionální přístup

Dobrý den,

část dnešního odpoledne jsem trávila u Vás na prodejně v Brně. Kupovala jsem se synem pro něj oblek, košile, kravaty, pásek. Chci Vám moc poděkovat, pochválit slečnu (mladou paní?) Andreu, která se nám věnovala naprosto úchvatně (má paměť snad ani nesahá ke chvíli, kdy kolem mě takto někdo běhal :-)). Díky ní máme báječný pocit, plnou tašku (a prázdnou kartu :-)).

Teď vážně - prostředí opravdu úchvatné, slečna Andrejka zkušená, profesionální a milá. Pozdravujeme. Oceňuji i vodu na prodejně. Sortiment je báječný a ceny jsou příznivé. Přeji mnoho sil a mnoho spokojených zákazníků,

 s přátelským pozdravem

 Jana Kalašová a syn

Poděkování za profesinonální zaměstnance

Dobrý večer, dnes jsme byli nakupovat v prodejně na Praha 4, obsluhovala nás paní Eva Jurášová. Chtěla jsem Vám poblahopřát a zároveň poděkovat za tak profesionální výběr zaměstnanců. Jak paní Jurášová, která nás přímo měla na starosti, tak zbytek teamu opravdu velká spokojenost. Pracovala jsem 16 let jako obchodní ředitelka a těchto věcí si stále všímám... přeji Vám pohodové svátky a do budoucna jen spokojené zákazníky, jako jsme byli dnes my... Bohužel jsem nenašla adresu na vedení, prosím předat dále a prosím zároveň předat poděkování na prodejnu.
Děkuji
Lenka Tůmová


Poděkování za profesionální přístup

Rád bych tímto poděkoval Vaší kolegyni Tereze Syrovátkové za to, že se mi plně profesionálně věnovala při mé včerejší návštěvě Vašeho obchodu Bandi Vamos v Praze 4 - Michli. Taktéž jí děkuji za ochotu, trpělivost, rady a čas, který mi věnovala. Michal Čán

Děkuji za špičkový servis

Dobrý den,

byli jsme nakupovat obleky pro mého přítele a tatínka na svatbu ve Vaší prodejně Praha 9 Vysočany a byli jsme nad míru spokojení. Takový servis jsme v obchodě ještě nezažili. Milé a velice ochotné prodavačky se o nás profesionálně postaraly a my jsme mohli odejít s pocitem, že jsme dostali jen to nejlepší. Můj tatínek nakupování moc nemusí, ale ve Vašem obchodě byl nad míru spokojený. Chtěla bych jim touto cestou ještě jednou poděkovat za špičkový servis, Blínovi a Rebhanovi

Děkuji za péči, zůstanu věrným zákazníkem

Člověk obvykle někam píše, když je velmi nespokojen či rozezlen. Myslím ale, že by měl napsat také v případě, že byl mile překvapen a potěšen. Potřeboval jsem koupit nový oblek. Na základě webové nabídky a kvalitní prezentace jsem si ze široké nabídky možností v Brně (Blažek, Delor, Royal, Volansky, Koutný ad.) vybral jako první k návštěvě právě vaši prodejnu. Hned se nás ujala vaše zaměstnankyně p. Monika. Od začátku nás vstřícně provázela výběrem, zjistila preference, citlivě vysvětlovala jaké kombinace a proč bychom měli volit atd. Nakonec jsem zakoupil nejen oblek, ale také košili, kravatu, pásek a boty. Ačkoliv nemám nakupování nijak v lásce, opravdu jsem si to užil. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali, zůstanu věrným zákazníkem, Josef Zeman

Budeme společnost BANDI doporučovat

Byli jsme s partnerkou vybírat svatební oblek na pobočce v Praze Michli. Obsluhovala nás paní Eva a musím říci, že její vystupování bylo zcela korektní, profesionální a příjemné. Také na základě jejího přístupu budeme společnost BANDI doporučovat a jistě, v případě potřeby, znovu navštívíme. M. Husák

Hezký interiér obchodu a především profesionální obsluha

Dobrý den,

v sobotu jsem měl premiéru nákupu ve Vašem obchodě v Praze 9. Příjemně mě i manželku překvapil hezký interiér obchodu a především profesionální obsluha - zde v podobě sl. Moniky. Ať se Vám daří, Martin Kalenda

Poděkování za přístup k zákazníkům

Velice rád bych poděkoval Vaší firmě za přístup k zákazníkům. Dnes jsem si byl ve Vaší prodejně Praha 9 koupit kabát. Přístup Vašeho zaměstnance (Martin Volek) byl velice vstřícný a vysoce odborný. 25 let podnikám v oblasti zdravotnické techniky a setkávám se stále s mnoha prodejci, lékaři apod. Blahopřeji, že máte ve svém týmu takovéto odborníky. S vděčností a s úctou Ing. Václav Vlasák

V Bandi jsem byl poprvé na doporučení a vím, že se zase vrátím

V pátek jsem nakupoval na Vaší pobočce Praha 9 - Vysočany (ul. Kolbenova). Byli jsme obsluhováni Vaším prodejcem Martinem. Chtěli bychom ho touto cestou moc pochválit za přístup, ochotu, znalost v oboru a za celkové vystupování. Sám z vlastní branže vím, jak je důležité lidi motivovat a chválit, proto bych byl moc rád, abyste si našli čas i Vy a pochválili ho. V Bandi jsem byl poprvé na doporučení a vím, že se zase vrátím, bylo mi tam moc příjemně. David Procházka

Den 9. 4. 2016 bude pro mě dnem, kdy jsem (jako chlap) rád nakupoval

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat slečně Ladě Boučkové z prodejny Praha 4 Michelská, která mi s velmi milým a profesionálním přístupem poradila s výběrem obleku. Den 9. 4. 2016 bude pro mě dnem, kdy jsem (jako chlap) rád nakupoval. Z původního záměru koupě jednoho obleku jsem odcházel velmi spokojený z prodejny se dvěma obleky a koženými botami. Po této příjemné obsluze se znovu velice rád vrátím do Vaší prodejny. Ještě jednou děkuji slečně prodavačce. Ing. Petr Rezek

Vím, jak je ochota a přístup k zákazníkům důležitý

Velice rád bych Vám touto cestou poděkoval za služby a přístup Vašich zaměstnanců. Kupoval jsem u Vás třetí oblek a spoustu doplňků, vždy jsem byl velice spokojen. Například dnes jsem si koupil oblek na prodejně v Českých Budějovicích a musím velice pochválit slečnu Janu Dvořákovou, její přístup a ochota je velice profesionální a byla velmi milá. Píši Vám, protože mám sám na starosti 22 maloobchodních prodejen se spotřební elektronikou po celé ČR a vím, jak je ochota a přístup k zákazníkům důležitý. Děkuji Vám za vaše služby! Daniel Chrášťanský

Takto si představuji chování k zákazníkům

Dnes jsme se synem navštívili vaši prodejnu v Ústí nad Labem. Potřebovali jsme obleky. Tak skvělý přístup jako vašich děvčat jsem ještě nikde nezažil. Příjemné ochotné a trpělivé, no paráda. Byli jsme neskutečně spokojeni s nákupem. Ve všem nám výborně poradily, takže jsme kromě obleků koupili i košile a doplňky. Takto si představuji chování k zákazníkům. Patří jim jedno velké díky, Martin Strnad

Velké díky Vaší firmě, která je v tomto oboru jedinečná

Dnes jsme byli nakupovat v prodejně na Praze 4 a byli jsme velice mile překvapeni. Milý personál, již po vstupu o nás bylo skvěle postaráno, zvláště p. Bětkou, která se nám maximálně věnovala a uměla poradit. Velké díky za to, jak dělá svoji práci. Velké díky Vaší firmě, která je v tomto oboru jedinečná, našli jsme vše, co si jen můžeme přát, nakupováni v BANDI byla radost. Budeme se těšit na další nákup. Kamil a Ilona Slepičkovi

Pokud budu podobné zboží opět objednávat, určitě se obrátím na Vás

Dobrý den,

chtěl bych alespoň touto formou poděkovat za velice příjemný přístup a chování Vašich zaměstnanců, obzvlášť pana Milana Groše, při osobním odběru v Ostravě. Zhruba před měsícem jsem si u Vás objednal zboží, které mi bylo předáno velice seriózním přístupem a bez jakéhokoliv problému nebo sebemenší prodlevy, což je v dnešní době více než příjemným překvapením. Pokud budu nějaké zboží podobného typu opět objednávat, určitě se obrátím na Vás. Jan Přadka

Byl jsem nadšen

Rád bych pochválil Vaši zaměstnankyni Lucii z pražské prodejny Budějovická. Dnes jsme s ni strávili cca 2 hodinky, pečlivě se mi věnovala. Je to profesionál s citem pro zákazníka, perfektně poradila a byla maximálně vstřícná a ochotná. Byl jsem nadšen. Díky p. Lucce se k Vám budu rád vracet. Ode dneška Váš věrný zákazník Daniel

Získali jste stálého zákazníka

Vážený pane řediteli,

dovolte mi poděkovat za kvalitu Vašich služeb a kvalitu Vašich pracovníků. Dnes jsem navštívil prodejnu v Ústí nad Labem. Na základě letáku a doporučení mých známých jsem do BANDI zavítal poprvé. Vysoká míra trpělivosti a odborné fundovanosti Vašich lidí (v mém případě konkrétně p. Bohuslavy Křížové) způsobila, že jsem v prodejně strávil mnohem více času, než jsem původně zamýšlel. Místo jednoho kusu oblečení jsem si odnášel zboží v hodnotě převyšující částku 5.000 Kč. Vždy mám radost, když se setkám s vysokou profesionalitou, kvalitou a ochotou. Získali jste stálého zákazníka, budu Vás ve svém okolí dále doporučovat. Mgr. Igor Culek, tajemník městského úřadu

Tak má vypadat prodejna s obleky

Chtěli bychom velice ocenit ochotu a odbornost prodejců v ústecké prodejně Bandi, kde jsme v neděli zakoupili svatební oblek. Velmi příjemné prostředí a milá, ochotná obsluha nás v dnešní době mile překvapila. Takhle má vypadat prodejna s obleky. Ještě jednou děkujeme. Věra Frimlová

Poprvé co jsem byl opravdu profesionálně obsloužen

Jsem manažer a sám rád dostávám zpětné reakce… Nakupuji spoustu obleků a poprvé co jsem byl opravdu profesionálně obsloužen, a to na pražské pobočce p. Ladou. Jiří Kříž

Jako ženichovi mi to bude díky vám moc slušet

Chystáme svatbu a v neděli 21. února jsme s partnerkou vydali vybírat svatební oblek od BANDI na pobočce v Praze Michli. Obsluhovala nás paní Eva a musím napsat, že její vystupování bylo zcela profesionální a příjemné. Také na základě jejího přístupu budeme společnost BANDI doporučovat našim svatebním hostům a jistě prodejnu rádi znovu navštívíme. S pozdravem M. Husák

Telefonní rada mi velmi pomohla se rozhodnout

Pane řediteli,
rozhodoval jsem se delší dobu pro koupi obleku. I po telefonu mi dokázala paní Eva z prodejny na Praze 4 byt natolik nápomocná, že jsem díky ní neváhal, prodejnu navštívil a koupil oblek přímo u BANDI Vamos na Praze 4. Paní Eva je opravdu zkušenou odbornicí, moc jí děkuji.
S přáním příjemného dne Ing. Daniel Mališ

BANDI – kdo jednou vyzkouší, je věrným zákazníkem

Dobrý den,
rád bych popsal svou milou zkušenost s prodejnou BANDI v Plzni. Vybíral jsem svatební oblek a vstřícnost spolu s ochotou slečny Veroniky při jeho výběru byla skvělá. Nikdy jsem se s tak milým přístupem nesetkal. Po této zkušenosti jste u mě na prvním místě. Znovu děkuji a těším se na další skvělé a spokojené nákupy u Vás. I vám příjemný den. L. Sedlák

Zjistil jsem, že nakupování může být příjemné

Dobrý den,
včera jsem navštívil novou prodejnu BANDI Vamos v Praze 9 – Vysočanech. Uvítal jsem zdejší parkovací místa i příjemnou obsluhu prodejny. Díky profesionálnímu a osobitému přístupu jsme se po celou dobu nákupu cítili jako mezi přáteli. I když nepatřím mezi milovníky nakupování, dvě hodiny strávené v prodejně byly velmi příjemné. V módě ani oblecích se nevyznám, a tak jsem ocenil dobrý vkus paní Veroniky, její radu ohledně výběru a kombinace vhodných barev košil, ve kterých jsem se cítil velmi dobře. Až se budu ohlížet po nové košili, nebo svatebním obleku, rád Vás zase navštívím.
Děkuje Petr a Petra

Nákup prvního obleku pro syna byl výjimečným zážitkem

Dobrý den,
s mým dospívajícím synem jsme navštívili prodejnu BANDI Vamos na Praze 4. Kupovali jsme zde pro něj jeho první oblek. Díky milému a profesionálnímu přístupu Vaší poradkyně se pro nás tento nelehký úkol stal velmi příjemným zážitkem. Rádi se budeme do prodejen BANDI Vamos vracet…
S pozdravem Simona Stierwaldová

Krásně se o nás postarali od začátku až do konce.

Dnes jsme nakupovali v prodejně v Olomouci. Opravdu skvělý zážitek a spokojenost nadmíru. Krásně se o nás postarali od začátku až do konce. Jsme nadšení a určitě jsme k Vám nezavítali naposledy :). Zůstaňte stále takoví a přeji mnoho spokojených klientů, jako jsme byli my s přítelem.

Ještě jednou děkujeme :)

Strana 1 z 2


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...