Napsali o nás

Poděkování za odborné rady

Vážený pane řediteli,

včera jsem měl po delší době opět možnost navštívit Váši prodejnu v Ostravě. Máte skutečně velmi pěkné a vkusné zboží. Krásné prodejny, které dávají kupujícímu pocit klidu a příjemného nakupování.

Rád bych touto cestou poděkoval paní Kristýně. Málo kdy a málo kde se člověk setká s tak příjemnou, empatickou a v neposlední řadě fundovanou mladou paní. To co jsem ocenil nejvíce bylo, že mi paní Kristýna poradila, nejen jaký oblek si mám vybrat k mé postavě, ale také jak a s čím ho sladit. Obleky si kupuji již roky, ale nikde jsem se v podstatě nesetkal s tím, že by mi někdo řekl, že mi kapsy u kalhot odstávají, a že by byl pro můj typ postavy vhodný jiný střih kalhot a podobné drobnosti. Vše mi bylo podáno velmi profesionálně a zároveň velmi příjemným způsobem. Vaše konkurence jde cestou prodat za každou cenu, ať v tom člověk vypadá jak chce, hlavně že máme prodáno. Po pravdě je toto velmi krátkozraké a velmi rychlá cesta jak ztratit zákazníka.

Sám jsem ředitel společnosti a vím, kolik práce dá člověku vybudovat silnou a stabilní společnost. A také dobře vím, že k tomu potřebujeme mít kolem sebe tým lidí, na který se můžeme spolehnout. A také dobře vím, jak těžko se tito lidé hledají. :-)

V Březnu se k Vám zase velmi rád vrátím a do té doby přeji Vám i všem Vašim zaměstnancům hodně stejně spokojených zákazníků, jako jsem já, pokaždé když k Vám zavítám. 

Jen možná taková drobnost. Pokaždé, když k vám jedu, mám problémy s parkováním. Máte pouze dvě parkovací místa. Včera mi trvalo takřka čtvrt hodiny, než se mi podařilo zaparkovat. :-)

S pozdravem a přáním úspěšného dne

Martin Havlín
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...