Napsali o nás

Tato zkušenost nám vyrazila dech

Dobry den,

nedávno jsme navštívili vaši prodejnu v Brně, kde jsme oblékali mého bratra na svatbu. Věnovala se nám po celou dobu paní Aneta. V dnešní době není vůbec zvykem potkat v obchodech s oblečením někoho milého. Jenže ona nebyla jen milá, ale naprosto profesionální, vstřícná, empatická, vše vysvětlila, doporučila a vůbec nás nemrzelo, že jsme u vás nechali za oblek s doplňky 15.000 Kč. Tato zkušenost nám tak vyrazila dech, že jsme vás doporučili dál a vím alespoň o dalších 5 lidech, kteří si u vás již nakoupili. Je skvělé, že existují firmy, které zaměstnávají takové jedničky, jako byla paní Aneta. Prosím, vzkažte ji můj dík a obdiv. Takové odborníky dneska málokdy potkáte. Vy ji máte a važte si ji, prosím.

M. Pazderský, Tišnov
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...