Napsali o nás

Určitě vás budeme doporučovat

Dobrý den,

moc radi bychom ještě jednou poděkovali za včerejší pomoc při výběru obleku pro mého přítele na svatbu. Ujala se nás slečna nebo pani Tereza-blondýnka nevím příjmení ;). Nemuseli jsme ani nic říkat a hned věděla, co mému příteli padne. Byla neskutečně milá a ochotná a díky ní jsme vybrali vše co je potřeba :). V dnešní době mě tento přístup velice mile překvapil, proto jsme se rozhodli touto cestou ještě jednou poděkovat, a je dobré myslím vědět, jak Vaši zaměstnanci fungují, protože podle toho se klienti vrací :). Určitě Vas budeme doporučovat známým a my sami k Vám rádi zavítáme znovu, až budeme hledat zase správný oblek :).

Takže ještě jednou děkujeme, Terezko, za pomoc, jak při výběru správného obleku pro ženicha ,tak výběru košile a motýlka pro našeho syna :)

Pěkný zbytek dne

T. Rezková a D. Král
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...