Napsali o nás

Do vaší prodejny se znovu vrátím

Jsem ve velkém spěchu, a přesto si musím najít čas Vám dnes napsat toto poděkování.
Dnes ráno (16.6.2017), jsem navštívil Vaši prodejnu na Rokycanské ulici v Plzni. Důvodem mé návštěvy byla nutnost sehnat velmi rychle nové boty a košili, neboť jsem před několika dny dostal životní příležitost získání smlouvy s jednou zemí na blízkém východě, a byl jsem pozván na audienci přímo k prezidentovi tohoto státu.
U vchodu do prodejny jsem se setkal s Vaším zaměstnancem, který mi vysvětlil že prodejna otevírá až od 10:00 a zároveň se zeptal jestli mi může nějak pomoci. Vysvětlil jsem že v 10:00 musím již odjíždět na letiště. Poté jsem byl pozván dále do prodejny a tento pán (jeho jméno bohužel neznám) se o mne perfektně a profesionálně postaral.
Většinu života se věnuji obchodu a proto si velmi vážím tohoto přístupu a opět musím konstatovat, že se do Vaší prodejny znovu vrátím.

J. Máca
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...