Napsali o nás

Již dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem

Dobrý den,

jen bych Vám chtěla sdělit, a sice v žádném případě ne stížnost, ale velkou poctu, že mezi Vaše zaměstnance patří slečna/paní Lucie Šmídová z pobočky Ostrava. Tato poradkyně dle mého názoru odvedla dnes neskutečnou odbornost při prodeji obleku včetně doplňkové nabídky. Manžel si přišel koupit do Vaší prodejny pouze oblek a důrazně podotýkám, že odešel velmi spokojen s oblekem, košilí, motýlkem, botami, ponožkami a páskem do kalhot. Při výběru obleku byly nabídnuty věci navíc sl./paní Šmídovou z našeho pohledu velmi odborně a nenásilně. Pracuji jako manažerka pro jednu nejmenovanou firmu v oboru obchodu, takže mi přístup personálu obchodu-prodejny není cizí. Opravdu musím potvrdit, že již dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem.

Zdraví R. Válková
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...