Napsali o nás

Vaše pracovnice dělají lidem radost

Dobry večer,

sedím doma a až nyní jsem se uklidnila po nákupu ve Vaší prodejně v Ústí nad Labem. Byla jsem se synem a jeho přítelkyní nakupovat oblek. Syn je pracovně vytížený, přišli jsme asi v 17:40 do prodejny v Ústí nad Labem. Prodávající byla milá a nedávala nijak najevo, že je čas před uzavřením. V přátelském a milém prostředí začal doslova koncert. Radost jak z mladé, šikovné prodávající tak z celého usměvavého kolektivu. Syna jsme ustrojili komplet i s ponožkami, páskem, obuví, košilí a kravatou. Drobná úprava, vše padnoucí a pěkně s informacemi, jak se dobře pohybovat v oblečení od vás ve společnosti. Je mi 56 let a nesetkala jsem se doposud s takovým přístupem a prodejem pro běžného zákazníka. Všude Vás budu chválit, díky, že jste a Vaše pracovnice dělají lidem radost.

Děkuji, Baliharová
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...