Napsali o nás

Celý nákup jsme si nesmírně užili

Dobry den,

dnes 22.7.17 jsem navštívil prodejnu v Pardubicích za účelem pořídit si nový oblek na svatbu. Po příchodu do prodejny jsme spolu se snoubenkou byli během několika málo okamžiků osloveni zaměstnankyní, jejíž jméno si bohužel nepamatuji. Bylo mi velmi příjemné s jakou péči se nám věnovala po celou dobu. Nejen že mi pomohla vybrat oblek, který mi padl jako kdyby byl na míru, ale také vše doplnila znalostmi pravidel společenské etikety. Zkrátka celý nákup jsme si nesmírně užili. Přistup zaměstnanců byl naprosto profesionální a přátelský. Velmi nenuceně jsem si k obleku dokoupil všechny potřebné doplňky, i přesto že jsem to v plánu neměl. Zaměstnanci pardubické prodejny by mohli být vzorem pro pracovníky v obchodu a službách. Vše bylo při placení završeno příjemnými drobnými dárky.

S pozdravem D. Šaradín a T. Pacáková budoucí Šaradínová.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...