Napsali o nás

Prodejna BANDI zvítězila

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval za velmi vstřícný a profesionální servis celému kolektivu BANDI, pobočka Praha 4 - Michle. Vybíral jsem si oblek na svoji svatbu a volba BANDI se ukázala býti správnou. Navštívil jsem vícero obchodů, avšak prodejna BANDI zvítězila. Milé, čisté a příjemně chlazené prostředí, na rozdíl od konkurence bez otravného „hudebního“ smogu, péče jednoho prodejce po celou dobu nákupu, dostatek času na výběr oblečení, profesionální poradenství a v neposlední řadě sympatické občerstvení pro mě i mou snoubenku. To vše jsou střípky, které dohromady složily mozaiku velmi příjemného nákupu, u jehož konce nemrzí sáhnout do peněženky. Vaše služby určitě doporučím svému okolí. Zejména bych rád poděkoval Daně Bílé, dále pak z prvního kola nákupu její sympatické kolegyni - blondýnce, jejíž jméno jsem si bohužel nezapamatoval. Speciální dík pak zasílám Alexeji Nikišenkovi, který rozumí chlapské duši natolik, že se v pravý okamžik umí objevit u znaveného klienta a povzbudit ho sympatickou nabídkou panáčka nebo vína. ;-) Na svoji svatbu se těším od samého začátku, nyní mám však o důvod více, protože budu díky BANDI opravdu dobře oháknutý. ;-) Děkuji, přeji mnoho pracovních úspěchů a krásný den.

M. Typlt
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...