Napsali o nás

Od prvního okamžiku jsem se nestačil divit

Přeji dobrý den pane řediteli,

na počátku mého e-mailu bych navrhoval, aby se k Vám dostaly i poznatky o tom, že Vaši zaměstnanci jsou profesionálové a milí lidé, kteří svým přístupem dokáží zaujmout zákazníka a předat mu všechny své vědomosti. Dne 29. 9. 2017 jsem byl se svou manželkou nakupovat v prodejně v Pardubicích. Musím říci, že mě zaujal interiér prodejny – to při vstupu, včetně motocyklu Jawa za výlohou. Takže nic nebylo v nepořádku, nejsem nespokojen, žádné nesrovnalosti jsem neshledal a není nic, co by se mi nelíbilo. Ujala se nás, tedy spíše mě, dle vzhledu slečna Anežka Mlynářová a v podstatě od prvního okamžiku jsem se nestačil divit. Naprosto upřímně – velice šikovná mladá dáma, která dělá Vaší firmě opravdu dobré jméno. Anežka, tak jak měla své křestní jméno na jmenovce, mě ujistila, že jsem udělal jen dobře, že jsem se šel obléknout k Vaší firmě. O konkurenci, dá-li se tak nazvat, se zmiňovat nebudu. Již Vás nebudu unavovat svými dojmy, které jsou jen nejlepší. Chtěl bych, abyste této odbornici na svém místě tlumočil mé poděkování za čas, který mně s mou manželkou věnovala. Díky její péči jsem si u Vás vybral oblek včetně doplňků, v kterém se cítím velmi dobře. Děkuji, že zaměstnáváte mladé lidi, kteří své práci rozumí. Jen na okraj, profesí jsem policejní vyšetřovatel a jako neuvolněný zastávám funkci starosty obce.

S pozdravem

Mgr. J. Havránek
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...