Napsali o nás

Do Vaší prodejny se opět vrátím

Vážený pane řediteli, vážení zaměstnanci společnosti BANDI,

při plném vědomí toho, že od výroby textilie až do okamžiku, kdy jsem si u Vás dnes zakoupil oblek, je třeba součinnosti mnoha lidí i profesí, jejichž součinností vznikne oblek, Vám chci poděkovat. Tento můj symbolický dík patří opravdu všem, avšak velice rád bych se přimluvil za pochvalu pro Vaši zaměstnankyni, která mi dnes oblek prodávala ve Vaší prodejně v Praze Vysočanech. Na jméno jsem se bohužel nezeptal, ale jednalo se o blondýnu v modrém kostýmu, která se mi od první chvíle věnovala s maximálně profesionální a přesnou péčí. Vyslechla mé představy a hned na první pokus přinesla oblek, který mi v danou chvíli po všech stránkách vyhovoval. Pomohla mi se zkouškou obleku a při velmi příjemné konverzaci jsme vybrali košili i kravatu. Je neuvěřitelně příjemný pocit, potkat se s profesionálním přístupem spojeným s radostí z práce. Přál bych si, aby všichni Ti, jejichž práci dnes Vaše prodavačka prodala, věděli, že ti, kteří stojí mezi Vaší společností a zákazníkem, jsou profesionálové, kteří nezkazí úsilí, které za ušitím obleku stojí. Srdečně Vám děkuji a přeji zdar ve Vašem podnikání. Po mé dnešní první zkušenosti Vás mohu ujistit o tom, že do Vaší prodejny opět zavítám, neboť přístup Vaší prodavačky mě opravdu přesvědčil, že jsem na správném místě s bezvadným servisem. Pokud je možné paní prodavačce vyjádřit díky Vašim prostřednictvím, potěšilo by mě, pokud byste tak učinil. Rád bych jí udělal radost.

Se srdečným pozdravem,

M. Zajíček
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...