Napsali o nás

Dokonale se o mě postarali

Vážená paní, vážený pane,


musím si postěžovat :-). Už 2x jsem byl ve vašem obchodě BANDI v Praze 4 a ať dělám, co dělám, vždycky je obsluha v obchodě úžasná. Jak paní Eva Jurášová, tak pan Alexej Nikišenko se o mě dokonale postarali. I když jsem vždycky přišel pro jednu věc (vždy pro sako k džínám), odešel jsem poprvé nadšený s oblekem, dvěma košilemi, páskem, botami, kravatou, ponožkami a sakem, dnes pak s dvěma saky, modrými a červenými kalhotami (nevěřil bych, že budu nosit červené kalhoty). Koupil jsem si ještě 2 košile, 2 pásky a 4 páry ponožek, motýlek, kapesníček a leštidlo na boty. Tak si chci stěžovat :-). Asi bych neměl vůbec už do vašich obchodů chodit... Nezbude mi na chleba. Tak jsem k vám poslal mého dobrého kamaráda alespoň pro sako. Chudák… Šel pouze pro sako a k tomu si odnesl oblek, boty, pásek a kravatu. Jediné vysvětlení se mi nabízí. Váš personál nás hypnotizuje a my nevíme, co děláme… :-)
Moc vám děkuji za velmi vstřícný a empatický přístup vašeho personálu. Chtěl bych tímto paní Evě a panu Alexeji poděkovat. Jsou skvělí a vybrat oblečení byla zábava a legrace. Děkuji a přeji vám mnoho úspěchů. Spíše vám asi kdekdo píše stížnost. Tak jsem se toho držel ;-) Moc děkuji!

S přátelským pozdravem

R. Vacek
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...