Napsali o nás

Opravdu se u vás cítíme jako vážení zákazníci

Vážení obchodní přátelé,

ráda bych touto cestou moc poděkovala slečně Markétě Tomáškové za její vzorný, vysoce profesionální a velice trpělivý přístup. Jako většina mužů i můj manžel považuje nákupy oblečení za něco extrémně nepříjemného a snaží se jim pokud možno vyhnout. Díky pomoci slečny Markéty jsme nákup ve vaší prodejně "přežili bez úhony" a odcházeli jsme velice spokojeni. Současně chci pochválit perfektní obsluhu i ostatního personálu vaší prodejny. Díky perfektním službám k vám rádi chodíme. Opravdu se u vás cítíme jako vážení zákazníci. Když někdo z našich známých či rodiny potřebuje obléknout "pánskou polovičku", posíláme jej automaticky k vám. Prosím předejte vedení vaší společnosti naši obrovskou pochvalu.

Přejeme vám hodně úspěchů.

S pozdravem

Ing. L. Jurečková
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...