Napsali o nás

Chtěl bych vám velmi poděkovat za akci IZS

Dobrý den,

chtěl bych Vám velmi poděkovat za akci, kterou děláte pro příslušníky IZS. Slevu pro složky IZS jsem letos využil poprvé a konkrétně ve Vaší provozovně v Praze-Vysočanech. Zde se mi plně věnoval pan Josef, který mi ochotně a rád pomohl s mým výběrem. Po celou dobu pan Josef vystupoval velmi profesionálně a já tak pochopil, proč na trhu nemáte konkurenci. Práce v ozbrojených složkách není jednoduchá a mnoho lidí v dnešní době nás nemá v oblibě. Po mé návštěvě Vaší provozovny jsem nedostal jen kvalitní a reprezentativní oblečení. Dostal jsem i novou energii a naději, že to, co děláme, děláme dobře. Že jsou ještě lidé, kterým záleží na dodržování zákonů a slušném chování. Chtěl bych Vám touto cestou dát zpětnou vazbu. Děkuji Vám a Vašim zaměstnancům za realizování této akce. Blíží se konec roku a já bych Vám do roku nového rád popřál mnoho zdraví a pracovních úspěchů.

S úctou a pozdravem

Ing. P. Vopalecký, DiS.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...