Napsali o nás

Přístup vašich zaměstnanců byl perfektní

Dobrý den, pane řediteli,

minulý týden jsem nakupoval ve Vaší prodejně v Ostravě a chtěl bych Vám touto cestou sdělit mou zkušenost s obsluhujícím personálem. V ostravské prodejně jsem nakupoval již několikrát a musím říct, že lepší zkušenost jsem doposud nezažil. Hned při příchodu se mě ujal personál s omluvou, že musím chvilku počkat z důvodu velkého počtu zákazníků. Během čekací doby jsem pozoroval jak zákazníky, kteří byli obsluhováni přede mnou, tak i personál a musím konstatovat, že přístup Vašich zaměstnanců byl perfektní a na tom se i odrážela příjemná předvánoční atmosféra. Jak jsem přišel na řadu, ujala se mě paní Jana, které bych chtěl poděkovat nejen za velmi milý, profesionální a vstřícný přístup, ale i za lidskost, která se v jiných obchodech dle mého názoru vytratila. Už od příchodu i během nakupování jsem byl maximálně opečovávaný a nadmíru spokojený. Nebylo to jen nakupování, ale velmi příjemně strávený podvečer. Za to Vám a Vašemu ostravskému týmu patří velký dík. Přeji Vám krásné vánoční svátky, šťastný nový rok a spoustu spokojených zákazníků.

S pozdravem

M. Kubaczka
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...