Napsali o nás

Chtěl bych vás informovat o své spokojenosti

Dobrý den, pane řediteli,

chtěl bych Vás informovat o své spokojenosti s prací prodejní asistentky Michaely Duškové v ostravské prodejně Bandi. Na jaře vdávám dceru a s nastávajícím zetěm jsme potřebovali tomu odpovídající oblečení. Asistentka Michaela Dušková se nám po celou dobu výběru obleků, košil, obuvi a dalších doplňků věnovala na velmi profesionální úrovni a pomohla nám s výběrem oblečení značky Bandi k naší velké spokojenosti. Slečna Michaela Dušková byla navíc velmi milá a při výběru oblečení vytvořila velmi příjemnou atmosféru tak, že jsme si ani neuvědomili, že jsme oblečení vybírali a zkoušeli více než dvě hodiny. Chtěl bych Vám poděkovat za přístup společnosti Bandi k zákazníkům a Vaším prostřednictvím také poděkovat asistentce Michaele Duškové za její profesionální přístup na té nejvyšší úrovni.

Z. Zabloudil
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...