Napsali o nás

Těším se na další návštěvu

Dobrý den,

minulý pátek 9. 2. 2018 jsme s manželkou odpoledne navštívili Váš obchod, abych si koupil oblek. Nakonec jsme odešli nejen s oblekem, ale i doplňky, které mi doporučila a pomohla vybrat paní Lucie. Věnovala mi maximální pozornost, přitom byla diskrétní a zůstala vlídná, i když jsme kvůli vybírání a zkoušení překročili otvírací dobu obchodu. Její profesionální přístup na mě udělal velmi dobrý dojem, ona je člověk na svém místě.

Protože bylo potřeba upravit kalhoty, ochotně mně vyšla vstříc přítomná paní krejčová a během krátké doby je upravila k mé spokojenosti.

Moje první návštěva Vašeho obchodu pro mě byla velice příjemným zážitkem, jaký jsem do té doby při nakupování oblečení nezažil. Příjemné prostředí a poskytované služby jsou na vysoké úrovni. Manželka byla překvapena tím, jak jsem si nákup užíval a nespěchal pryč z obchodu, jak to obvykle dělám.

Zvažoval jsem, zda mám poděkování napsat a nenechat si svoje dojmy pro sebe, příp. pro své blízké. Nakonec mě k tomu přiměla zkušenost, že lidé častěji kritizují a málo nahlas chválí. Váš obchod a jeho zaměstnanci, zejména pak paní Lucie, si však pochvalu zaslouží. Těším se na další návštěvu u Vás.

S pozdravem a přáním mnoha úspěchů

M. Hrnčíř
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...