Napsali o nás

Své práci opravdu rozumí

Dobrý den,

celou neděli jsem strávil navštěvováním obchodů s pánskými obleky. Nikde jsem však nebyl spokojen. Až jsem zavítal do prodejny Bandi v Praze. Již při vstupu do prodejny jsem si řekl, když nevyberu tady, tak už asi nikde. Po chvíli se mě ujala slečna prodavačka Tereza Macanová. No a to, co se dělo od toho momentu, je důvod, proč Vám píši tento e-mail. Slečna mi během dvou hodin přinesla nespočet obleků k vyzkoušení. Vše mi trpělivě vysvětlovala a se vším pomáhala. S takovou ochotou jsem se nikde jinde nesetkal. Navíc bylo z jednání této slečny zcela zřejmé, že přesně ví, co dělá, a že své práci opravdu rozumí. Před tímto přístupem k zákazníkovi smekám a slečně ještě jednou děkuji. Při příští příležitosti nákupu pánského společenského oblečení vím přesně, kam zavítám. K Vám. Jsem rád, že na nadcházející prestižní události budu oblečen ve Vašem zboží. Pokud to bude možné, vyřiďte prosím slečně Tereze Macanové mé díky.

S pozdravem

T. Vaňásek
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...