Napsali o nás

Přesně takhle si já představuji prodej zboží

Dobrý den pane řediteli,

opravdu doufám, že se k Vám tato zpráva dostane. Byl jsem v sobotu nakupovat ve Vaší prodejně v Plzni a byl jsem tak mile překvapen útulností prodejny, sortimentem a úrovní obsluhy, že si to nemohu nechat jen pro sebe. Vaše zaměstnankyně byla podle mého názoru v tom nejlepším slova smyslu naprosto profesionální, milá, nevtíravá a skvěle připravená. Za 20 minut jsme odcházeli a měl jsem to, co jsem potřeboval. Prosím, pokud by to bylo z Vaší strany možné, odměňte nějak tyto své lidi, protože Vám dělají opravdu čest a dobré jméno. Přesně takhle si já představuji prodej zboží, které si člověk nepořizuje denně. Škoda je, že nemám tuto potřebu alespoň jednou do měsíce. Minimálně 14 dní předem bych se na návštěvu Vaší prodejny opravdu těšil. Díky ještě jednou a prosím, zachovejte tento způsob prodeje.

S pozdravem

V. Hosnedl

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...