Napsali o nás

Poprvé v životě jsem byl spokojený s tím, co jsem si koupil

Vážený pane řediteli,

chtěl bych Vám a Vašim zaměstnancům v prodejně v Brně poděkovat za opravdu perfektní a profesionální přístup k zákazníkovi. Poprvé ve svém životě a v této republice jsem si odnesl z obchodu zboží, se kterým jsem i po donesení domů spokojen stejně jako v obchodě. Navíc jsem za něj zaplatil méně, než jsem očekával při vstupu do prodejny.

Jako třešnička na dortu dovršila můj opravdu perfektní pocit z nákupu Vaše skvělá a erudovaná odborná poradkyně. Dokonce mi pomohla při výběru saka, což právě díky této skvělé odbornici s perfektním odhadem trvalo pár minut, které mi navíc zpříjemnila chutným pohoštěním. Jednoduše jsem se cítil jako bych měl zaplatit částku minimálně o jednu nulu vyšší.

Provádíte výbornou a profesionální práci.

Velmi spokojený zákazník, Martin Zachoval.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...