Napsali o nás

Nemám problém k vám jet přes půl města znovu

Dobrý den,

dnes odpoledne jsme nakupovali ve vaší prodejně, v Plzni na Rokycanské třídě. Již nějaký čas jsme hledali oblečení pro děti i pro nás na maturitní plesy. Po celé Plzni s výsledky obyčejnými či nic moc. U Vás jsme si nejenom vybrali, to asi všude, ale radost nám udělal samotný průběh nákupu.

Slečna Sandra, která se o nás starala byla nejenom celou dobu příjemná, klidná, slušná, ale také profesně velmi zdatná. Uměla poradit se vším, měla správné poznámky i otázky, nesnažila se nás co nejdřív "odbavit". Byla ochotná přinést a ukázat cokoliv, nic nebylo problém. Celou dobu se usmívala a my spokojeni rádi zaplatili.

Pracujeme v obchodě dlouhá léta a tak víme o čem mluvíme. V dnešní době věc nevídaná, ale s takovým přístupem se nebojte ničeho. Takhle by to mělo vypadat všude.

Tím pádem: nemám problém k vám jet přes půl města znovu, doporučit všem, které potkám. A slečnu Sandru si hlavně nenechte odejít ke konkurenci!

Hodně štěstí. Leoš Válka a Anne Pougnard
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...