Napsali o nás

V nejmenším nelituji najetých 120 kilometrů

Dobrý den,

dnes 9.12.2013 jsem navštívil Vaši prodejnu v Brně a byl opravdu hezky překvapen. Potřeboval jsem si koupit oblek a měl z toho trochu obavy. Nakupovaní není zrovna můj koníček. Po příchodu se mne ujala slečna Nešporová (tohle jméno mám na paragonu) a její přístup mě opravdu moc mile překvapil. S velkou ochotou a úsměvem na tváři mi poradila a pomohla vybrat oblek, ze kterého mám velkou radost. Po hodině její péče jsem odházel nejen s oblekem, ale i botami, opaskem, čtyřmi košilemi a stejným počtem kravat, svetrem a několika páry ponožek.Takže ani v nejmenším nelituji najetých 120 kilometrů a každému, kdo bude řešit nákup obleku, rád doporučím Vaši prodejnu.

Přeji hodně úspěchů a prodejně v Brně a slečně Nešporové dávám 1*.

Váš moc spokojený zákazník, Zbyněk Čekal.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...