Napsali o nás

Nikde jsem se nesetkal s takovou zákaznickou proaktivitou

Dobrý den,

byl jsem poprvé v BANDI, pobočce Brno. Musím říct, že můj dojem byl skutečně dobrý. Nakoupil jsem si košile, kalhoty i spodní prádlo. Mám trochu nestandardní vysokou postavu s širokým hrudníkem, ale slečna Kristýna ihned začala obvolávat další prodejny, aby mi mohla poskytnout informace, v kterých variantách mohu košile koupit. Tento přístup se mi velice líbil, nikde jsem se nesetkal s takovou zákaznickou proaktivitou.

Celkový dojem byl vynikající a díky tomu se stanu Vaším pravidelným zákazníkem. Rukavice pro mou přítelkyni také velmi potěšily. Nechválím často, ale v tomto případě bych rád vyzdvihnul především profesionalitu a proaktivitu Vašeho týmu.

S přáním krásného dne, Petr Pospíchal.

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...