Napsali o nás

Po této zkušenosti rozhodně nemám důvod chodit jinam

Vážení,

dovolte mi, abych Vám zpříjemnil pondělní ráno a v rychlosti sepsal poděkování za zážitek, který jsem měl tento víkend na prodejně v Pardubicích, když jsem si vybíral oblek na svatbu. S takovou profesionalitou (vše krásně vysvětleno, o oblecích a etiketě víte vše) a ochotou (kdy jsme byli i po zavírací době) jsem se dlouho nesetkal.

Dříve jsem nakupoval obleky u jiných specialistů, ale po této zkušenosti rozhodně nemám důvod chodit jinam. V rámci své profese využívám oblek, stejně jako kolegové, proto jsem již dnes po příchodu do práce ze sebe vysypal všechny dojmy. Již odpoledne jde k Vám kolega si koupit košili. Já vedle obleku koupil i boty a již se těším, až si půjdu před svatbou koupit košili, manžetové knoflíčky a regatu. Doufám, že do té doby například zavedete nějaký Bandi club, abych mohl sbírat další výhody při nákupech :)

Také nás potěšil dárek v podobě ponožek pro naši dceru, když jsme se mezi řečí o ní zmínili. Námět pro zlepšení: v prohlížeči firefox vám nejde zobrazit voucher na 5ti% slevu, zkoušeli jsme to i na prodejně. Ale to je moje profesní nemoc :)

Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

S pozdravem, Pavel Formánek

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...