Napsali o nás

Návštěva Vaší prodejny byla pro mě tou nejlepší variantou

Vážený pane řediteli,

málokdy využívám tyto komunikační prostředky, ale po mé návštěvě Vaší prodejny v Ostravě prostě musím.

Prodejní referentka, paní Lucie Najdeková, předvedla naprosto profesionální výkon s adekvátním přehledem společenské etikety a módních trendů. Necelé tři hodiny pozorně naslouchala mým požadavkům a svým milým přístupem mi byla vždy s úsměvem nápomocna při výběru obleku. Její profesionalita mně absolutně přesvědčila o kvalitách vašich výrobků, čímž jsem nabyl přesvědčení, že návštěva Vaší prodejny byla pro mě tou nejlepší variantou. Díky nasazení, ochotě, znalostem a příjemnému vystupování paní Najdekové, což je dnes v odvětví módního odívání málokdy vidět, jsem ve Vaší prodejně zakoupil několik dalších výrobků a to k mé naprosté spokojenosti.

Važte si takových podřízených, které tímto způsobem prezentují Vaší firmu na veřejnosti. Vám osobně přeji mnoho obchodních úspěchů v roce 2014 a především mnoho spokojených zákazníků.

Hrozně rád se budu do Vaší prodejny v Ostravě vracet. Bc. Petr Dressler
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...