Napsali o nás

Takovou radost z nakupování jsem nikdy před tím nezažil

Dobrý den, vážený pane řediteli,

Tímto bych chtěl vyjádřit nesmírnou poklonu nad společností BANDI. Nakupoval jsem již v několika obchodech specializovaných se na společenskou modu a mohu s klidným svědomím a úsměvem na tváři pogratulovat vašim službám. Málokrát jsem se setkal s tak profesionálním přístupem a nadšením ze strany personálu a samozřejmě s četným množstvím kvalitního a moderního zboží. Ihned po vkročení do vašeho obchodu se mne ujala vaše zaměstnankyně Veronika Poláčková a takovou radost z nakupování jsem nikdy před tím nezažil. Od počátku kdy mi nabídla občerstvení, kávu, a začala se nenuceně tázat, jaké je mé přání a jaká je má myšlenka nákupu jsem poznal, že jsem v dobrých rukou.

Původně jsem měl v úmyslu si koupit jeden oblek a maximálně kravatu, ale nakonec jsem velice rád, že se mne ujala slečna Veronika a kvalitně mi vysvětlila nespočet věcí, díky kterým jsem si koupil 4 obleky, 4 kravaty, 4 košile, boty a kabát. Vždy mi bylo nepříjemné dodržovat obchodnické dekorum a nuceně se bavit a nepříjemně odmítat vtíravé nabídky prodavačů k nákupu dalšího zboží, které jsem nechtěl či absolvování braní mír. Tato nechuť se u vás změnila v požitek a to díky vaší fenomenální pracovnici. Vím, jakou má moc reklama ve formě doporučení a již 4 krát jsem přispěl k rozvoji vašeho obchodu díky referencím na kvalitu zboží, ale hlavně služeb, protože může mít kdokoli sebelepší produkt, ale pokud se to správně nezvládne prodat, tak je to zbytečné. A vám se to u mě a mým přátelům povedlo výtečně. Rád bych měl ve své firmě, tak svědomité, šikovné a atraktivní pracovnice, jako máte vy.

S naprostým klidem a svědomím Vám, pane řediteli sděluji, že v blízké době opět navštívím prodejnu BANDI v Plzni a doufám, že se o mne opět bude starat slečna Veronika, protože toto profesionální obchodní umění s dotekem lidskosti a něžnosti jsem slíbil předvést i svým obchodním partnerům, se kterými se k vám chystáme. Přeji Vám mnoho úspěchů v prodeji, protože tento podnik má zářnou budoucnost a spoustu spokojených zákazníků, kterými jsou jistě všichni.

S přáním skvělého dne

Tomáš Tůma
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...