Napsali o nás

U vás platí, že co slibujete a nabízíte, také 100% dodržujete

Dobrý den,

úplně náhodou jsem se zúčastnil soutěže o oblek od firmy BANDI k MS v hokeji, za pár dnů mi přišel mail, že jsem mezi vylosovanými co oblek vyhráli. Dnes jsem navštívil prodejnu BANDI v Praze, na Českobudějovické ulici a opravdu jsem oblek vyhrál, ale nejen to, dokonce mi zdarma prodejna provede úpravu obleku na míru jak slibovala a to také zdarma!!!

Mohu jen říci, že oblek opravdu často nekupuji, ale obsluha prodejny, slečna Betka z Břidličné má profesionální přístup a seznámila mne i s věcmi, které se týkají koupě a nošení obleku v rámci etikety.

Opravdu profi přístup a bez jejich znalostí a rad bych tak dobře nepořídil. Tímto tedy ještě jednou děkuji slečně Betce a celé Vaší firmě, a toto Vaše jednání dokazuje, že sliby a reklama se dá dělat i čestným způsobem a že u Vás platí, že co slibujete a nabízíte, také 100% dodržujete, což se určitě všude říci nedá.

Děkuji mooc, a už se těším až si od Vás upravený oblek vyzvednu. Přeji hodně zdaru a hodně takových spokojených zákazníků jako jsem já.

S pozdravem

Redlich Erik, Králiky

Děkuji Vám!!!!!!!
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...