Napsali o nás

Velký dík za pomoc a cenné rady

Dobrý den,

dovolte mi touto cestou vyjádřit svojí spokojenost s dnešní návštěvou Vaší prodejny v Praze 4, ul. Budějovická. Dnes odpoledne jsme byli vybrat s dcerou a manželem a přítelem dcery, obleky a doplňky pro ženicha a otce nevěsty. Informace o vašem obchodě s pánskou módou jsme měli z vašich internet. stránek. Už cestou jsme uzavírali sázky, na kolik procent budeme při výběru a nákupu úspěšní. Já odhadovala 50%. Dcera si přála 100%. Toto přání se jí vyplnilo díky slečně Lucii Štefanové, která se nás ujala. Dokonale splnila všechny naše nelehké požadavky s výběrem obleků, bot, kravat, košilí, opasku, manžet. knoflíčků atd. Patří jí náš velký dík za pomoc a cenné rady. Tuto prodejnu jsme navštívili poprvé, jistě ale ne naposledy. S profesionalitou a ochotou se nesetkáváme pokaždé, a proto o to víc si jí dovedeme vážit.

Přejeme Vám a vašim zaměstnancům hodně spokojených zákazníků, aby se k vám vždy rádi vraceli.

Alena Landová s rodinou
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...