Napsali o nás

Dlouho jsem se necítil tak dobře jako při návštěvě vaší prodejny

Dobrý den,

dnes jsem si u vás na prodejně vyzvedával kalhoty po úpravě. V první řadě bych chtěl poděkovat za perfektně odvedenou práci. Jako další bych chtěl moc poděkovat za vstřícnost a milé chování vašich poradkyň a to zejména jedné z nich. Nepamatuji si jméno, ale pravděpodobně Zdeňka. Černé vlasy do culíku. Byla hrozně milá, ochotná a upřímně jsem se již dlouho takto nezasmál a necítil se tak dobře jako při návštěvě vaší prodejny a kontaktu s ní. Děkuji mockrát za krásně strávené odpoledne a za lásku, s kterou vykonáváte tuto práci. Většinou, když člověk přijde někam do obchodu, prodavačky jsou neochotné a kolikrát i protivné a toto mi upřímně zlepšilo náladu na dlouhou dobu dopředu.

S pozdravem

Lukáš Bureš
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...