Napsali o nás

Z prodejny jsem odcházel s pocitem, že tady jsem opravdu zákazník

Dobrý den,

očekávaná rodinná událost mě přiměla pořídit si nový oblek. Navštívil jsem několik prodejen. Bez výsledku. Na radu kamarádky jsme spolu se ženou navštívili vaši pardubickou pobočku. Musím podotknout, že mám tak trošku atypickou postavu a jsem docela "otráven" z periodického zkoušení a vnucování zboží, které se mi nelíbí. Po vstupu do prodejny BANDI jsem se však ocitl v jakémsi jiném světě! Okamžitě se nás ujala velice sympatická slečna Veronika, která se mi věnovala skoro dvě hodiny. Nejen, že jsme vybrali oblek podle mých představ, ve kterém se cítím velice příjemně, ale též k obleku perfektně padnoucí košili a vázanku. Přitom neopomněla dát několik užitečných rad, jak by měl oblek vypadat a jak jej nosit a pak spolu s paní krejčí doporučila drobné úpravy délky a přešití knoflíčku u vestičky. Z prodejny jsem odcházel s pocitem, že tady jsem opravdu zákazník a přístup slečny prodavačky byl vysoce profesionální a svým přístupem k zákazníkům dělá firmě BANDI tu nejlepší reklamu. Chtěl bych touto cestou slečně Veronice moc poděkovat. Všiml jsem si, že na firemním štítku pod jménem měla uvedeno: Učím se. Gratuluji vám k takové pracovnici a prodejnu BANDI budu vždy a všem doporučovat. S přáním pěkného dne

Martin Němec
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...